Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülye kérdés de, az hogy...

Hülye kérdés de, az hogy lehet hogy mindig baromságokat mondok, meg mosolygok meg ilyen 'mindenrendben' fejet vágok, mikor társaságban vagyok, miközben belűl szétszakadok (nem szó szerint. Lelkileg)?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak azért van mert lúzer vagyok? Vagy valami betegségnek a tünete?
2014. febr. 1. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért de velem is hasonló a helyzet. Nem igazán mutatom ki, rámnézésre nem gondolná az ember de élni se nagyon van kedvem...
2014. febr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dani900 ***** válasza:

Úgy, hogy kifelé mást mutatsz, mint ami belül van.

Ez teljesen normális. Sokan csinálják, csak kérdés, hogy jó-e?

2014. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most képzeld el ha egy szép napon nem felelnél meg a környezeted elvárásának. Lehet eleinte csak feltűnne nekik, hogy valami más, talán valami bajod van, hogy nem rötyögsz a hülyeségeken, pedig csak azt mutatnád ki ami az igazi önvalód. Lehet, hogy elveszíted az összes jelen helyzetedben ismerősödnek mondott egyént, de felszabadulhat a lelked a hazugság alól, amit ők várnak el, és te ennek az elvárásnak veted alá magad amibe belerokkansz. Hazugságban élni olyan mint egy sötét kamrában élni. Ki kell jutni a fényre ami az igazság. A hazugságokat, félelmeket, gyűlöletet, irigységet vizsgáld míg fény nem gyúl bennük az értelem által, és akkor nem lesz több sötétség. Légy őszinte, főleg magadhoz.
2014. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fú,hát kösz a válaszokat.Úgy nagyjából akkor már értem,akkor nem velem van baj.

Az első válaszolónak meg:Eggyütérzés Brother. ;))

2014. febr. 2. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!