Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a legtöbben...

Miért van az, hogy a legtöbben azt mondják milyen szép vagyok, de akárhányszor tetszik egy srác, akkor sosem jön össze?

Figyelt kérdés
Nem tudom, én nem tudok pasizni vagy akkor az ismerőseim hazudnak. De ez sem tiszta, mert még a csúnya lányoknak is van pasijuk, legalábbis, általában ezt látni.

2014. febr. 7. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is ez van csak fordítva:D mármint én fiú vagyok
2014. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 22:21

vagyis te ronda vagy és minden lány odavan érted??

2014. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pontosan
2014. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha túlzottan kimutatod, hogy tetszik a fiú, akkor már nem biztos, hogy érdemes érted küzdeni.


Nem elég a szépség, az érdekes személyiség, a belső kisugárzás legalább annyira fontos.


Szükséged van az önismeretre. Nem tudom hány éves vagy, de a kérdésfeltevésedből úgy 13-15 közé saccolom a korodat.

2014. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!