Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Társaságban általában nagy...

Társaságban általában nagy partyarc vagyok, de, ha a közelemben van az a srác is, aki tetszik nekem, egyszerűen elhagy minden "erőm", és 1 poén sem jut eszembe. Csak állok csöndben, és hallgatom, hogy mit mond a többi. Ez ellen tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát először is úgy nagyjából tud meg hogy milyen témákban szeret beszélgetni, meg esetleg gondolkozz rajta hogy hogy kezdenél el vele beszélgetni, szóval készülj fel rá. Így nem leszel olyan ideges se mert van egy "stratégiád". :)
2011. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te fiú vagy? o.O ("partyarc")
2011. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott írja hogy "az a srác is, aki tetszik nekem" :D
2011. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, pont azért volt fura mert a partyarc kifejezést fiúkra szokták használni. :P
2011. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!