Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kitartás az egyetlen jó...

A kitartás az egyetlen jó tulajdonságom. Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Kitartó vagyok és soha nem adom fel. De emellett semmi jó tulajdonság...

Nem vagyok kedves, nem vagyok elég empatikus, minden érzésem kiül az arcomra; minden érzésemet túlzottan kimutatom és ki is mondom... Akkor is őszinte vagyok, amikor baromira nem kellene. Türelmetlen vagyok. Túl sokat beszélek. Nem tudok vegyülni.


A kitartásomat arra is fordítom, hogy változzak; küzdök, hogy jobb legyek. És sikerül is változnom; de nem eléggé!


2014. febr. 8. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, bejössz..
2014. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. De ezen mi jön be?
2014. febr. 8. 23:02
 3/14 anonim ***** válasza:

van amiben hasonlítasz rám, amiben nem meg bejön. sokat beszélsz..bírom az olyan lányokat akik sokat beszélnek mer én meg nem.:D stb..


igazából nem is nagyon értem most mi a problémád, min akarsz te változtatni?

2014. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A sok beszéd fárasztó... Főleg hétfő reggel. Nos, ezt én tudom, de mégse tudok másokra tekintettel lenni.

Az bántó és idegesítő lehet, hogy valakinek sikerül valami nekem meg nem, de csak arról bír beszélni, hogy sikerült neki... Ezt is tudom, mégis, ha elérek valamit, más témám sincsen.

2014. febr. 8. 23:19
 5/14 anonim ***** válasza:

én éppen azért bírom, ha valaki sokat beszél. ha pl valaki akire oda akarok figyelni mondja és mondja akkor hallgatom, jobb mintha mindketten kussolnánk. ha én akarok valamit mondani, azt mondom attól nem kell félni.:D hétfő reggel meg alszom...


de már kezdem érteni, eléggé "én központú" vagy, mi?:D

2014. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül ezt nem mondanám.


Direkt nem akarok bántani másokat, vagy legalábbis nem ok nélkül! És pont azért zavar, hogy olyan vagyok, amilyen, mert tudom, hogy másoknak rossz. Jó, azért is, mert tudom, hogy az imázsomnak rossz, de azért is, mert tudom, hogy másoknak rossz.

2014. febr. 8. 23:27
 7/14 anonim ***** válasza:
ha ezt tudod, akkor mi tart vissza a változástól?
2014. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, ha amint valaki rájön valami rossz tulajdonságára, már változtatni is tud... ;)
2014. febr. 8. 23:35
 9/14 anonim ***** válasza:
de mivel kitartó vagy és nem adod fel, megfogod találni..:D
2014. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon lassan megy a változás. :/
2014. febr. 8. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!