Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Nincs életkedvem...

Mi van velem? Nincs életkedvem, meg küzdeni akarásom sem, mi történik velem? 18/F (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi kedvem felkelni, utálok iskolába járni, 3,6-os átlagom van, matekból meghúztak, egyszerűen nem látom értelmét az életemnek. Nincs semmilyen ambícióm, nincs miért küzdenem. Ez már kb 4 éve megy. És nem tudom a dolog okozóját. Pedig van nagyszerű családom, normál (nem gazdag nem szegény) körülmények között élek, vannak barátaim és nincsenek ellenségeim. Tanácstalan vagyok. Nem tudom, mit tegyek, hogy visszajöjjön az életkedvem, küzdeniakarásom. Köszönöm annak, aki elolvasta! Bármilyen gondolatotok van, pozitív, negatív egyaránt, meghallgatom szívesen.

2013. jan. 18. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó ez az irány.


Keress valami célt, és küzdj érte. :) Pl. mi leszel, ha nagy leszel? Milyen munkát képzelnél el? Mihez értesz?


Meg keress valami hobbit, ami lefoglal, és eltereli a gondolataid, és apróbb örömöket nyújt... például sikerélményt. :) Esetleg alkoss valamit. Verselj, vagy zenélj, pl. nekem örömet okozott amikor le tudtam játszani az egyik kedvenc dalomat gitáron, vagy akár csak egy szóló részletet.


Persze a legjobb lenne egy barátnő, de én magam is tudom, hogy az nem megy csettintésre.


23/F

2013. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.... ide egy nő kell, de amint az előző írta, nem megy csettintésre, a többi tipp is jó, amúgy én is így jártam.. de még kibírom valahogy, muszáj. Annyi h én csaj vagyok. :)
2013. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyulai Dávid Dániel válasza:
Szia megoldódott a problémád?
2017. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnővel ideig óráig jobb de gondoljunk csak bele mivan ha egy olyan ember szerez barátnőt aki nem tudja hova tart a saját élete? Nagy esélyel vagy szakítás vagy egy boldogtalan párkapcsolat nagy mázlival pont olyat fog ki aki motiválja vagy annyira megváltoztatja hogy lesz célja de erre a legkissebb az esély. .
2017. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!