Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már hallucináltam párszor. De...

Már hallucináltam párszor. De nem értem miért, vagy hogy mivel függhet össze? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Először apukámnál hallucináltam, hogy 2 patkány van ott. Hogy az egyik átmegy a lábamon. Úgy éreztem akkor, tényleg. De egy szobában voltunk, bevolt zárva az ajtó, és apukám átnézett minden apró sarkot is, és nem volt ott semmi. A második az volt,hogy egy lufit (is)kaptam a szülinapomra, és azt hallucináltam, hogy tisztára levolt eresztve, aztán 2 perc múlva odanéztem, és felvolt fújva. És ez csak 2 alkalom, de volt több is, csak azokra nem emlékszem részletesen. Kérlek segítsetek, mert nem tudom, hogy mitől lehet ez! L/13

2014. febr. 9. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Feltételezem nem szedsz semmi olyasmit, ami ezt kiválthatná.

Szerintem mindenképpen beszéld ezt meg szüleiddel. A biztonság kedvéért valószínűleg jobb, ha orvoshoz fordultok majd vele, aki lehet hogy továbbirányít egy pszichológushoz.

De első lépésként mindenképpen a szülők!

2014. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!