Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnak azzal csinálni,...

Mit tudnak azzal csinálni, aki meg akar halni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és úgy döntöttem hogy nem akarom az életet folytatni, inkább meghalok. Mit tudnak ez esetben tenni a szülők? Van beleszólásuk?
2014. febr. 10. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából semmit, ha nem tudnak róla, de szerintem te nem akarsz meghalni, az tuti, mert akkor már megtetted volna, és nem kérdést írogatnál. Elnézést a kemény fogalmazásért, de ezt finoman nem lehet.
2014. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szép lassan szeretnék meghalni, szomjan halok, úgy sincsenek itthon ezen a héten.
2014. febr. 10. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenki öngyilkos akar lenni vagy mi?

minden öngyilkosságon gondolkodó embernek üzenem h térjen normális gondolkodásba és verje ki a fejéből ezt a hülyeséget!

2014. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ezt nem nevezem öngyilkosságnak, csak meguntam már ezt az életet, ennyi.
2014. febr. 10. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Önsajnáltatáááááás. Már bocs.

Mi ez az "öngyi" hullám mostanában?

Van neted, ergo kajára is fut. Tudsz enni, van hol laknod, nem is egyedül élsz. Elmondanád, hogy miért tartod feleslegesnek azt az életet, amit az emberiség fele megirigyelne?

2014. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz nagyon bármit kezdeni olyannal, aki ellöki magától a segítséget, nem akarja azt, nem lép érte. A legtöbb esetben az első lépés, hogy felismerd, hogy problémád van, elhatározd, hogy javulni szeretnél és ha ez nem megy egyedül, akkor ne félj segítséget kérni.
2014. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Élsz még?:))
2014. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!