Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy év alatt meg...

Szerintetek egy év alatt meg lehet csinálni egy olyan szintű érettségit, amivel akár egyetemre is mehetnék? Hozzá tenném, hogy nagyjából semmi alapom nincs! Reménykedem benne, hogy nem egy elérhetetlen célt tűztem ki magam elé!

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
1 tárgy vagy minden tárgy? nem egyszerű, de minden lehetséges!
2013. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden!
2013. jún. 3. 22:44
 3/5 anonim válasza:
ha elég az neked hogy minimum ponttal bekerülj egy fizetősre akkor arra talán elég, de nagyon meg kell küzdeni még azért a minimum pontért is, főleg ha semmi alapod nincs.
2013. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy év alatt simán fel tudsz készülni bármire ha komolyan veszed, egyetemen vannak olyan vizsgák amik nagyobb anyagot fednek le mint mondjuk egy emelt fizika érettségi, és arra bőven nincs egy éved készülni.
2013. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Én megküzdök érte! Csak tudni akartam,hogy van-e rá esély! Meg hát a tantárgyakkal van igazából a probléma. Mert a töri meg a matek az érdekel, és fog is rá az agyam! De ott van a nyelv,meg az irodalom, meg még ott a választott is kell...amiről jelenleg fogalmam sincs, hogy mi legyen! Szoval nem lesz egyszerű, de egy ugy gondolom,hogy egy próbát megér!
2013. jún. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!