Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy szükségem van segítségre!...

Nagy szükségem van segítségre! Életbe vágó kérdés! Mitől és miért vagyok bunkó mindenkivel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen magam sem tudom, hogy miért, de úgy érzem és tudom, hogy ez nem jó dolog. És nem tudom, hogy mitől van ez. A nőmmel is folyton olyan vagyok. Ő meg nem akarja elhinni, hogy magam sem tudom.

2014. febr. 12. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azert mert a kozelmultba tortent veled valami amin meg nem tetted tul magad! Ha viszont nem akkor izgulsz a jovod miatt!
2014. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak egy f a sz vagy.
2014. febr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Namost ugye - mit értünk az alatt, hogy "bunkó vagy"?

Ezt most magad állapítod meg magadról? Nem kifejezetten a bunkók szokása magukat minősíteni.

Avagy mások mondják és nem csak elhiszed, de el is töprengsz rajta? Ez már könnyebben meglehet, habár az igazi bunkók sosem töprengenek el a saját bunkó mivoltukon, mert akkor rögvest nem is lennének annyira bunkók.

Írjuk már körül kicsit pontosabban a jelenséget és csak aztán mondjunk rája ítéletet.

2014. febr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rosszabb a helyzet. Már ütök mindent és mindenkit.
2014. febr. 15. 17:22
 5/6 anonim válasza:
Ha ütsz mindendt és mindenkit, az nem bunkóág, hanem agresszió. Talán nem tudod irányítani, kezelni a haragod, dühöd. Ezt leggyakrabban a fel nem dolgozott, elfolytott fájdalmak váltják ki. Edzzél, mert az nagyon jól levezeti az ilyent, vagy beszélgess valakivel, akiben megbízol, mondd ki a fájdalmaid, mert ezek is válthatnak ki ilyent.
2014. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak egy f a sz vagy.
2014. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!