Min változtassak?

Figyelt kérdés
Mostanában elég keveset tanulok, szinte semmit. Egyszerűen nem motivál semmi és nem tudom normálisan beosztani az időmet. Mindig találok valamit a tanulás helyett és így sosem tudok hozzákezdeni. Tv-t nézek, kajálok, gépezek, edzek, beszélgetek facebookon vagy éppen itt nézem a kérdéseket. Így elmegy az egész délután és sokszor éjfél után kezdek hozzá a tanuláshoz. Ilyenkor akár órákon kdresztül képes vagyok tanulni, de sokszor elalszom a könyvek fölött. Utána max 3-4 óra alvás és megyek a suliba, úgy hogy alig tudok valamit. Mindig megfogadom, hogy legközelebb időben nekikezdek, de sosem jön össze, pedig be szeretnék kerülni egy komolyabb egyetemre, az eszem is meg van hozzá, de így érettségi előtt egy évvel nem kéne ezt csinálnom, mert így nem fog összejönni. Alapból is elég szétszórt vagyok, sokszor az utolsó pillanatban esek be egy-két helyre és el is kések néha. Lustának nem mondanám magam, mert sportolok.

2014. febr. 16. 14:54
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Gondolj arra hogy sokkal jobb érzés lesz ha este 9 kor nem az jut eszedbe hogy attyaságosuramisten még tanulni is kell. Hanem az hogy kész vagyok mindennel szóval nyugodtan csinálhatok bármit.
2014. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia én ugy vagyok vele hogy 3,8 al vagyok osztályelső énis ezeket csinálom nem birok tanulni, de én unom is mer 1-8 ig egésznap tanultam a 2 esért mer kemenyek voltak a tanárok
2014. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mintha a saját írásom olvastam volna....

Osztályelső lettem 4,3-as átlaggal, 0 ráfordított tanulással.

2014. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én elég komoly suliba járok, vannak kitűnők is így 11.-ben. Én 4-es 5-ös vagyok csak egyszerűen érzem, hogy szépen lassan butulok.
2014. febr. 17. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!