Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszives adjatok tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszives adjatok tanácsot, hogy hogyan változtassak a félelmemen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 19:17
 1/4 anonim válasza:
Kifejtenéd milyen félelmed van? Anélkül nehéz tanácsot adni, hogy tudnánk róla. :)
2013. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy mikor egy lánnyal megismerkedek, pontosabban többet beszélgetünk interneten, mindig az az érzésem másnap, hogy jaj csak ne találkozzak vele. Mindig elgondoltam, hogy jaj hát úgysem veszíthetek, és mégis másnap nem állhatom a nézését, kerülöm őt, és nagyon nagy zavarban vagyok a találkozok vele. Jó példa erre, hogy tegnap egy lánnyal bezéltem, elmondtam, neki a véleményem róla, nem volt elzárkozott, másnap mégis egészz reggel azon agyaltam, hogy ezt miért kellett, és nekem a találkozás nagyon kínos volt.Pedig mosolygott, és köszönt, mégis igyekeztem elkerülni, és feszélyezetten éreztem magam, kerültem a tekintetét. Egyszerűen zavarban voltam, és ezen nem tudok segíteni, valahogy kerülöm a kontaktus velük, és nagyon kínosan érzem magam.
2013. dec. 3. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
minél inkább felismered a saját helyzeted a probléma annál inkább eltűnik és megoldódik magától. áss mélyre magadban és derítsd ki.. csak merd megtalálni a választ. amúgy szerintem attól félsz hogy ha egy lány megismeri az "igazi oldalad" - mert ugye először mindenki valamilyen maszkot visel, szerepet játszik- akkor elmenekül majd. önbizalomhiány is még pluszban
2013. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát barátom, erre egy megoldás van: gyakorolni.
2013. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!