Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyit hazudtam, mit tegyek?

Annyit hazudtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan sokat hazudtam az életemmel kapcsolatban. Lelkiismeretfurdalásom van, nem tudom, hogy mit tegyek. Az igazat nem mondhatom el, mert akkor nem lesznek barátaim. Annyira haragszom magamra! Nem használtam ki senkit, xsak azt akartam, hogy figyeljenek rám. De most olyan lelkiismeretfurdalásom van. Folyton rosszul vagyok ez miatt...nagyon haragszom magamra. Mit tegyek?

2014. febr. 17. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Haragudhatsz is magadra!

Hazugsággal soha ne kezdj!

Ha azt hiszed h attól lesznek barátaid mert hazudtál neki mindenféle nagy dolgokat akk tévedsz!

Az lenne a legtisztább ha a szemükbe mondanád h hazudtál!

Lehet h meg bocsátanák!De nem érdemelnéd meg!Nem értem h egyesek hogy tudnak hazudni,és a következményekre se gondolva.:-(

2014. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legyen ez lecke, és ne hazudj többet! Bátorság kell ahhoz, hogy bevalld: nem mondtál igazat, de ha a barátaidnak van szíve, meg fognak bocsátani.
2014. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom megtenni, hogy elmondjam az igazat. Igazából azokról már sosem beszélünk, vagy csak nagyon ritkán, de engem akkor is nagyon zavar...
2014. febr. 17. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Új élet, új barátok...
2014. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TheHope ***** válasza:
Mondd el az igazat. Ha ez miatt nem lesznek barátaid,akkor ők igazán nem is voltak azok. Az emberek jönnek mennek mindenki életében. Ha belülről változol a környezeted is változik veled. Ha másnak adod ki magad azáltal,hogy hazudozol nem is tudod ki az akit igazán érdekelnél az igazmondó éneddel. Úgyhogy ideje megpróbálni. Igazam van? :)
2014. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!