Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi önbizalmam nincs már...

Semmi önbizalmam nincs már annyit csalódtam emberekben, így ismerkedni is alig tudok. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam a pasikban és már nem hiszem el,hogy szép kedves és okos nő lennék. Mindenki átvert,mert megadom az esélyt mindenkinek,aki szimpi és bizalmat szavazok.

Már semmi önbizalmam és ha rám ír valamelyik társkeresőn (csak ilyen helyen ismerkedek,mert nem bulizok) egy helyes pasi,mindig az villan át az agyamon,hogy áh én biztos nem kellek neki. És aztán szépen le is morzsálódnak.

Mit tegyek,hogy újra olyan "bombázó" legyek,mint régen,hogy válogathassak és végre megtalálhassam a párom?

Félek,hogy a végén egyedül maradok,mert alábecsülöm magam és így hogy kellhetnék bárkinek is?

24N


2013. jan. 14. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Okos nem lehetsz ,ha ennyien átvertek már,hogy szép vagy azt nem tudom. De én 16 évig modell voltam ,és bejártam a világot,de sohasem állítottam magamról hogy "bombázó" lennék. Szóval akkor szerény is vagy XD
2013. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát azért én az eszemmel keresem a kenyerem :).Az idéző jel,meg hát azért egypáran tudják,mire való :D!
2013. jan. 14. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
uhmmm ,de Mensa tag.
2013. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
"szép kedves és okos nő lennék." Na,ez nem volt idézőjelben.
2013. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vivianaaa ***** válasza:

Szia :)

Én ugyanebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel h más fél éve van barátom, bennem mindig az van, hogy biztos nem vagyok neki elég jó, nem szeret stb pedig tudom, hogy ez nem így van de akkor is.. Ezt magadban kell legyőznöd nagyon nehéz tudom de muszáj különben te fogod meginni a levét főleg ha kapcsolatod lesz, én teljesen a padlón vagyok és félek ,hogy én fogom tönkre tenni a kapcsolatomat ezzel..

Sok sikert neked kitartás!

2013. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ott rontod el, hogy mindenáron társat keresel. Ennyi idősen meg ne beszélj már hülyeséget, mi az, hogy félsz, egyedül maradsz? Simán csak ismerkedj, barátkozz csak úgy. Még ha buliznál sem javasolnám, hogy ott ismerkedj, azok a kapcsolatok nem a szeretetről szólnak általában. Jó lenne neked egy kutya, persze csak ha van rá időd. Kutyások között nagyon jó barátságok születnek, ezekből bármi lehet. De akár könyvtár, sport, mindegy mi, lényeg, hogy új embereket ismerj meg. Először ismerd meg az embert magát, hogy könnyebben tudj dönteni mit is akarsz tőle.
2013. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te 16 évig modellkedő,felettébb intelligens válaszoló! Szépet azért írtam,hisz eddig mindig ezeket a visszajelzést kaptam a férfiaktól és az ismerősöktől is.Kedves,miért ne lehetne valaki? Okosnak meg tényleg érzem is magam,hisz diplomám van,szakmáim és folyamatosan művelődök. Tudod van ám olyan,hogy valakinek esze is van,meg még ki is néz valahogy. Nálad sajnos úgy tűnik csak az egyik adott :)!
2013. jan. 14. 22:41
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Igen ,nekem a diplomámat térdelésért kaptam XDDD.
2013. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Detto ugyanez.

Én magam fölé helyezek mindenkit. Az unokatesómat, a nővéremet, XY pasit, barátnőimet. Mindenkit. Emiatt nem is jövök ki jól senkivel, vagyis nincs kedvem velük lenni, mert a kisebbségi érzésem miatt csak rossz érzésem van a társaságukban.

Pl most konkrétan néhány napja volt egy eset. Találkoztam egy sráccal: munkakapcsolat. Mikor megláttam majdnem elájultam tőle hogy milyen helyes, meg ahogy beszélgettünk azt éreztem hogy na igen, ilyesmi az akit keresnék. De aztán meg az futott át rajtam hogy "Áhh mit akarna tőlem egy ilyen pasi? Mikor nálam milliószor jobb nők vannak, én tuti nem érdeklem".


És egyszerűen mindig így vagyok...


23/L

2013. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó 23L! A pasis sztori már velem is sokszor megtörtént. Szóval nem tudom.De már nagyon kezd elegem lenni,hogy a plázacicák az etalon és a természetes nők,meg nem kellenek.
2013. jan. 14. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!