Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mennyire tekinthető normáli...

Ez mennyire tekinthető normálisnak?

Figyelt kérdés

40-es értelmiségi nő vagyok. A héten kisebb baleset miatt itthon vagyok kényszerpihenőn, és rákattantam a játékokra. Napi 16 órát játszom.


A lista:

- Puzzle Craft

- Gruntz ( ezt már régebben végig játszottam 2x, de imádom)

- Luxor

- Poker (minimál téten és freeroll)

- Pretty Good Soliatire

- www.gammershood.com roomescape játékai


:D

Kicsit megijedtem magamtól.


2014. febr. 19. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez semennyire. Ha a COD4-et tolnád napi 16 órában vagy a CS Source-t, az még elmegy.
2014. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D


Hmm. Utánanéztem. Ígéretes.

2014. febr. 20. 00:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Könnyen játékfüggő lehetsz, rosszabb esetben szerencsejáték függő.
2014. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hat szerintem azert erdemes elgondolkodni, hogz miert toltesz ennyi idot a jatekok elott. Nem tudnal mas elfoglaltsagot talalni magadnak, ezert csinalod? Valami elol menekulsz, mert addig se kell gondolkodnod, a valo vilagban lenned, elterelheted a figyelmedet? Vagy szimplan csak jol esik? Azt gondolom, hogy idealisabb lenne, ha csokkentened az ezzel eltoltott ido mennyiseget es mas, hasznosabb, alkotobb jellegu aktivitasokat is keresnel.
2014. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

27 éves értelmisége férfi vagyok. A játékok jó stresszlevezetők. Ha nincs fontosabb dolog, amit el kéne intézni (és pénzt sem veszítesz), akkor semmi baj a játékkal. Ha van fontosabb dolog, akkor viszont kényszerítsd magad, hogy ne játssz. Én is ezt tettem.

Egy fontos dolog, hogy tudni kell, miért szeretünk játszani. Minden jó játék úgy van felépítve, hogy az embernek esélye legyen a sikerélményre. Ha az életben találsz valamit, ami több sikerélményt nyújt, mint a játék, akkor nagyon könnyű lesz abbahagyni, szóval ez is egy megoldás lehet.

2014. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!