Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy totális csődtömeg vagyok?

Egy totális csődtömeg vagyok?

Figyelt kérdés

Had kezdjem az iskolánál.

Nem vagyok valami túl jó tanuló, sőt... inkább rossz.

Régen tök jól ment a tanulás, csak párszor átolvastam az anyagot és tudtam, de ma már hiába olvasom át órákon keresztül, egyszerűen alig marad meg bennem valami.

Hiába figyelek órákon semmit sem értek (pl. matek).

Tesiből sem vagyok túl jó, van pár sport amiben úgy jó vagyok röpi, kézi ennyi kifújt.

Magyart még úgy-ahogy értem.

Két dolog érdekel: az angol és a számítástechnika ezekből jók is vagyok.(5-ös vagyok belőle)

Barátom sem igazán van, régen volt egy nagyon jó barátom, akivel szinte mindig együtt voltunk, aztán középiskola közeledtével egyre távolodtunk. Ő hétvégente eljárt szórakozni, iszogatni haverjaival ami nem igazán tetszett nekem (egyrészt én nem ihatok alkoholt 18 éves korom alatt, de nem is vágyom rá) és megszakadt a kapcsolatunk.

Néha-néha szoktunk találkozni buszon de azon kívül semmi.

Inkább csak haverjaim vannak akivel suliban szoktam csak beszélgetni.

Másrészt a lányoknál sem vagyok népszerű.

Van egy lány aki tetszik, már nagyon régóta ismerjük egymást, sokat szoktunk beszélni, de aztán lett neki egy barátja és egyre kevesebbet beszélgetünk mostanában, szóval ez se nagyon jött össze nekem.

Őszintén szólva nem tudom mi lesz így belőlem, mi leszek ha nagy leszek.

úgy érzem, hogy meg se kellett volna születnem, lehet hogy bennem van a hiba, de nekem ez így nagyon rossz.

Egyszóval: csődtömeg vagyok.

16/F

(Esetleges hibákért, vessző kimaradásért elnézést kérek)

Köszönöm!



2014. febr. 27. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Én azt tanácsolom,kezdj el gyúrni.Én is azóta érzem magam "jónak".

Itt egy kis motiváció

http://www.youtube.com/watch?v=eOGz_tTborE

Vagy valami küzdősport.16/F

2014. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!