Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » (Főleg) Lányok! Ronda vagyok,...

(Főleg) Lányok! Ronda vagyok, vagy csak hülyén nézek ki? Nem tudom mit gondoljak.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. febr. 28. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem nézel ki sem hülyén, sem rondán. Az utolsó képen kimondottan látszik, hogy jó úton haladsz. Amit én javasolnék: maradjon a hosszabb haj (mondjuk ez lehet hogy az én gyengém csak :D ) A szemüveg öltöztet, azért javasolnám, hogy próbálj ki több keretet, mondjuk most nagyon divatos a vastagabb ilyen hipszteres szemüveg, szintén lehet, hogy csak az én gyengém :)

Kicsit próbálj meg törődni azzal, mit veszel fel, de nem kell túlzásba vinni. Pl sima vagy kockás ingek, semmi rózsaszín, és máris tök oké leszel ;)

(ja, és az első képen pont olyan, mintha a lakat a fülbevalód lenne, nagyon poén :DDD)

2014. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én másik szemüveget javasolnék, a hajadra pedig fodrászt, mert ha magadnak lenyírod simán, akkor nagyon kugli fejed lesz. Szakáll meg nem tudom... Igaziból az vele a baj, inkább, hogy nem borosta, nem szakáll, hanem ilyen punciszőr pamacs a harmadik képen. Az nem szép. De különben egyáltalán nem nézel ki hülyén inkább kicsit kisfiúsan, valószínűleg a punciszőr szakáll miatt is.


Hány éves vagy?

2014. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, lehet, hogy nem jött át a lényeg, szóval egy-két apróságon lehetne változtatni, de alapvetően szép szabályos arcod van, szép a bőröd stb. szóval abszolút nem vagy ronda. Nem vagy az a címlapfiú típus, de hát a többség nem az, de azon nem kell aggódnod, hogy szarul nézel ki, mert nagyon jó alapjaid vannak!
2014. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a hosszabb hajat én is preferálom, azonban - főleg nyáron - kényelmesebb a rövid haj. A szakállammal kapcsolatos problémák hogy ritka és világos, így én sem szeretem. Szakáll megy. A koromat az ismerőseim 22-23 köré lövik be (bár az is igaz, hogy az ő átlagéletkoruk is kb. ennyi), valójában 27 vagyok.
2014. márc. 3. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt a k. az első két kép alapján tizenévesnek mondtalak volna!

Mindenképp a harmadik kép maradjon az irány hajban! :)

2014. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy kicsit pszichopata tekinteted van :/ ettől függetlenül nem vagy ronda.
2014. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Körszakáll legyen kicsit erőteljesebb, főleg az ajkad alatt. Van egy ismerősöm, akinek kifejezetten jól áll, nagyon helyessé teszi.

Szemüveget felejtsd el inkább a kontaktlencse.

Meg egy kicsit színesebb ingek!

20/L

2014. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy ronda ne hülyéskedj :)
2015. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!