Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy itthon...

Miért van az, hogy itthon nagyra törő álmaim vannak, de ahogy kikerülök nagyvilágba, ahogy emberek között találom magam máris egy szürke kis egérnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Mindenki vágyik valami nagyra törőre! Vannak akiknek sikerül, de a legtöbb ember úgy hal meg, hogy az álmának még a közelébe se kerül. És itthon úgy kigondolom pontról pontra, lépésről lépésre az életem kitűzöm a célt, de a végén amikor a tetten van a hangsúly, vagyis iskola, tanulás, közbe harcolni az álmaimért és a kötelességeimet végrehajtani. Már rögtön csak egynek érzem magam, akinek soha nem fog sikerülni. A többi embert rakom előtérbe, hogy segítsek nekik előre jutni. De így a saját életemről maradok le.
2009. dec. 13. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én is így érzek :(

21/f

2009. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

detto

21/f

2009. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ez mind rajtad múlik. Miért nem teszel azért hogy valóra váltsd az álmaid? Én nem félek tenni értük és már jó részét meg is valósítottam. Nem is kis dolgokat. Nagyon jó érzés. Ne azt nézd mi jó másoknak vagy mit várnak el tőled mások. Csak csináld azt amit szeretnél.
2009. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért segítek másoknak, mert tudod, így ha meghalok elmondhatom, hogy volt értelme élni. Szívesen segítek másoknak, általában magamnak több kárt szerzek evvel mint hasznot, de ha bele gondolsz elmondhatod, hogy az az ember akin segítettél legalább hálát, szeretetet érez irántad. De persze most már jól esne, ha nekem is segítene valaki a céljaim elérésében. Viszont ahhoz túl nyuszi vagyok, hogy segítséget kérjek.


Bárhogy is próbálok, esküszöm nagyon erőlködök, hogy tovább jussak, de teljesen letorpantam itt. Annyi tehetséges(ebb) ember van akár ha csak Mo-t vesszük itt is. Miért pont nekem sikerülne?!

2009. dec. 13. 19:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Veled az a baj: túl kedves vagy és túl alacsony az önbizalmad. Énnekem is efféle bajom van/volt/lezs, s nekem egy dolog segített egy ideig: a bunkóság. Tudom, marhaság kimondani, de ez nekem egy ideig segített és jól is éreztem magamat. De csak mértékkel csináltam, nehogy megromoljak. Csak egy ötlet!
2009. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mik az álmaid? Régóta ugyanaz? Vagy mindig változik?

Szerinted mi az akadálya hogy ezeket elérd?

2009. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem, ami segítséget adsz sose fogod visszakapni. Az emberek nagyobb része még csak hálás sem lesz érte, csak ki fog használni ahogy tud.

Felejts el másokat és magaddal foglalkozz végre.

2009. dec. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kicsi korom óta ugyan azok. Szóval nekem nem 1 álmom van, ami ha nem sikerül akkor öngyi leszek. Több tervet készítettem. :D

1. Az írás! Imádok írni, minden érzelmet így tudok kiadni. Lehet nem látszik, mivel a hétköznapi életben nem használom a kreativitásom a tág szókincsem. De sokat teszek azért, hogy ezen a téren is tudjak fejlődni.

2. Belső építészet! Én úgy gondolom az is egy művészeti ág. Nekem ingerem van az alkotásra. Sosem voltam az a nagyon szépen rajzoló lány, de ahogy észre veszem van tehetségem a térbeli dolgok elhelyezésére a színek összeválasztásában. Én rendeztem be a házat, amikor készen lettünk a felújítással és még egy belső építész ismerősünk is megdicsért. :)

3. Stylist, ruha tervező álmaim is vannak. Sok ruhát, táskát magamnak készítek el.

Ez a főbb dolgok, amik már kis szaros 5 éves korom óta megvannak. Aminek már 11 éve.

Én nem is a hírnévre szomjazom, csak éppen annyi nyilvánosságot, felkapottságot szeretnék, amiből rendesen megtudok élni. Magyarul ne kelljen az anyámékra támaszkodnom még 20-25 évesen is. Hitelt felvennem se kelljen. Ne kelljen spórolnom az életemmel, számomra ennyi elég. Nem kell, hogy hú világsztár legyek és paparazzik kövessék minden léptem. Csak a jó megélhetés kell és az, hogy szeressem a munkámat. Élvezzem.

2009. dec. 14. 16:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Oké, látom.. Tehát akkor van konkrét célod, hogy ezt el akarod érni.

Akkor mégis, szerinted mi az akadálya?

Mi a legfőbb akadálya annak, hogy célodat elérd?

Magadon belül, vagy kívül van az akadály?

Meg tudod fogalmazni?

2009. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Látom felsoroltál többmindent is. melyikhez érzel igazán kedvet? Melyik az ami legrégebb óta érdekel?
2009. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!