Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Komolyan veszed az életet,...

Komolyan veszed az életet, vannak céljaid? Vagy csak élsz bele a nagyvilágba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vannak céljaim, de amíg nem találok munkát, minden olyan elérhetetlennek tűnik. Egyelőre csak élek bele a világba. :)
2011. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elsővel: dettó. :(
2011. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Csak sodortatom magam a széllel, nem igazán van elképzelésem a további életemre való tekintettel, jó azért dolgozok meg van lakásom de nem vagyok feszült olyan dolgok miatt mint az ország helyzete, külvilág

Magamnak való vagyok, nem tervezek előre mindig napról napra élek és talán ez a leg igazabb bennem hogy ha nincs itthon olyan apróság ami kellene elmegyek hát megszerezni :)

23/F

2011. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Álmodozom, és megpróbálok minden nap túlélni...
2011. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
"Az életet nem kell túl komolyan venni eddig meg senki sem élte túl."
2011. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg célom van, és igyekszem is elérni őket.

-Jövőre megszerezni a diplomát

-most júniusban megcsinálni egy szigorlatot

-Már megterveztem a házunkhoz a kaput,arra pénzt gyűjteni

-nyáron a tetőt felújítani

-házat kívülről beszinezni

ezek erre az évre vannak.

Úgyhogy határozott céljaim vannak amit el is fogok érni

Ha véletlen marad felesleges pénzünk( ami kétséges) ezek után akkor elmenni Velencébe 3 napra, vagy 2 napra a Plitvicei tavakhoz.

23/n

2011. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak úgy élek bele. :/ :(
2011. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egész pici korom óta céltudatosan terveztem mindent az életemben. Sajnos a dolgok nagy többsége nem úgy alakult. Azóta jóval lazább vagyok. Nem esek kétségbe ha nem sikerül az amit elterveztem, nem érzem rosszúl magam, ha csak fillérekért kell akár disznó ólat takarítani, mert tudom, hogy ez épp ideiglenes. Nem akarok görcsösen párkapcsolatot, ha épp egyedül vagyok (most épp kapcsolatban vagyok), nem akarok vezényszóra nagy családot, gyerekeket, de tervben van. Tehát röviden: Már nem veszem komolyan az életet, de nem hagyom el magam.
2011. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Napról-napra élek.
2011. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem veszem komolyan az életet (nem fejeztem be a tanulmányaimat, fiatalon kipróbáltam az ecstasyt, évek óta nem dolgozom, 30 múltam, de még most sem akarok gyereket), de az élet nagyon komolyan vesz engem: mindenem megvan: jó anyagiak, egy csodás férj, olyan országban élünk, ahol egész évben pálmák és virágok nyílnak a ház elôtt... Magam sem értem, de tálcán kapom mindazt, amiért más keményen hajt, de mégsem éri el. Úgy látszik, ez a karma-dolog mégsem igaz, vagy elôzô életemben nagyon rossz dolgom volt...
2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!