Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a vagdosás tényleg...

Szerintetek a vagdosás tényleg megnyugtatja az embert? Tényleg le lehet így vezetni a feszültséget?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Zöldséget vagdosni kimondottan.
2014. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
66%
Ideig-óráig, aztán jön a pszichiátria, de csak azt nyugtatja meg, aki beteg lelkileg, helyette inkább egy pszichológust javasolnék.
2014. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Engem egy kicsit megnyugtat. Nem is maga a vagdosás, inkább utána a vér látványa... én szeretem:)

16/L

2014. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet, de aki idáig jut, annak kicsit komolyabb mentális problémái vannak, amivel inkább pszichiáterhez/pszichológushoz érdemes fordulni.
2014. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Ezek a tinip*csa problémák, istenem. Keresd meg inkább azt az embert akit mindenkinél jobban, megalapozottan utálsz, és üsd ki a ..cibe. Az levezeti a feszültséget.


A vagdosás csak önsajnáltatás, és rohadt szánalmas. Akkor legalább hosszantába vágd el, úgy el is tudsz vérezni.

2014. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

# 5:

Ha megtenné és ezt a hozzászólásodat megtalálnák, akkor ugye tudod, hogy börtönbe is kerülhetnél?


Ráadásul az empátia teljes hiánya áramlik belőled... méghogy tinipcisa problémák...

2014. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Mert valaki hülye, én megyek börtönbe? Szépen vagyunk.

Empátiát nem mutatok olyan életformák felé, aki vágdosással/mazochizmussal/öngyilkossággal próbálják magukra felhívni a figyelmet. Ez szánalmas, az esetek 99%ban túldramatizált helyzeteken alapszanak. Valószínűleg ez is.

Ha mégis olyan súlyos lenne a helyzet, nem lenne ereje ilyen kérdéseket feltenni, hanem már csinálná.


Volt infotanárom kedvenc idézete volt a "Aki hülye, haljon meg". Ez persze nem szó szerint kell értelmezni, sem a "hülyét", sem a "meghalást".

2014. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

# 7:

Azért aki már-már kvázi öncsonkítással próbál valahogy uralkodni magán és levezetni a feszültséget, az nem feltétlenül feltűnési viszketegségből csinálja. Tény, hogy néhányan felnagyítják ezt és kruvára menőnek hiszik magukat tőle, de nagyon sokan nem reklámozzák. Ők azok, akik még 40 fokban is hosszú ujjú pólóban flangálnak.


Ez olyan, mint az, hogy akik öngyilkosak akarnak lenni őszintén és komolyan, azok sem reklámozzák, hanem egyszer csak cselekszenek és volt-nincs ember. "Aki hülye, haljon meg"? Hát ahogy megfigyeltem általában az értelmesebb emberek nagyobb arányban szenvednek mentális problémáktól, mint az egyszerűbb emberek, akiknek elég a pénz-szex-hatalom kombó.

2014. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Az elso valaszadonak van igaza! En egesz nap zoldsegeket vagdosok (hamozok is), mint peldaul gumos edeskomeny, krumpli vagy salata. Ezen kivul kreativkodasal vezetem le az alkoto feszultsegem. Es tok nyugodt vagyok! Ja, igaz, h 20 eve jogazom, vega vagyok es rendszeresen meditalok, lehet, ez utobbi dolgok miatt kiegyensulyozott a lelkem es nem jar az eszem az oncsonkitason?


Van elet a vagdosason tul. Probald ki.


Udv R.

2014. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig igen, aztán az egész elromlik.

Soha soha soha NE próbáld ki.

2014. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!