Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a vagdosás tényleg...

Szerintetek a vagdosás tényleg megnyugtatja az embert? Tényleg le lehet így vezetni a feszültséget?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 13:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
nekem bnöm 16/L vágdossa magát engem is rávett ,csak azét cisnálom mert nagyon szeretem de nagoyn érzékeny mondatm neki hogy menyen el pszihologushoz elmegyek vele énis de nem megsértödött.... nagyon szeretem tiszta szivemböl de nekem is nemet mondott a szülei tudják de nemizgatja öket különösen nemtudom miért engem joban izgat mind öket. de nagyon megilyedtem tegnap mikor mondta hogy a hévmegálloban ül és hév elé fekszik... igen onan is irt de siekrült lebeszélni rola majd megint öszevesztünk 1389km-ra élek töle régen 1 városba laktunk inen ismerem. majd ma fehéritöszert akart inni sikeresen öszevesztünk megint ösem tud eröl leszokni majd felajánlotam neki hogy mondja el nemmondom el senkinek se benem megbizhat hát nem mondta ell... a legjobb barátnöje ottvolt mikor ez kezdödöt vaggyis amiért csinálja.... én azt vetem észre hogy nemfogad el segitséget de magában sem tudja ezt legyözni ... rákérdeztem de tölem sem fogad el segitséget.. majd egyszerüen azt mondta hogy már nem ismer. :( az pszihologiai dolog a nöknél vagy csak szeretnek a fiukal szorakozni ?
2014. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!