Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátnöm azért hord fekete...

A barátnöm azért hord fekete ruhát mert a kedvenc sztárja is azt hord. Az öltözködéséért mindenki neveti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 17:52
 1/10 anonim válasza:
97%
Majd kinövi! Talán ha leülsz vele nyugiban beszélgetni, akkor megérti, hogy nem lesz vele több se jobb.
2009. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Vagy te érted meg, hogy nincs óriási jelentősége annak, hogy néhányan mit reagálnak a ruhája színére, ember.
2009. dec. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem itt nem azzal van a baj, hogy a barátnőd mit hord, hanem azzal, hogy téged zavar, hogy mások mit gondolnak róla. A másik ember tisztelete ott kezdődik, hogy elfogadod a döntéseit.
2009. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát én is többnyire feketébe járok.. Télen főleg, nyáron jöhet a "papagájos" öltözet :D Am ha a spanod Rocker akkor ez alap nála...Így kell elfogadni.
2009. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem NEKED semmit se kellene tenned..

Ezek az ő döntései és amint elöttem is irták őt igy kell elgogadnod!

2010. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mért szar az ha vki feketébe öltözik? Én is imádom a feketét eszembe se jutna ezért kinevetni vkit!
2010. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább TE ne nevesd ki ha tényleg a barátnőd. Neked semmit se kell tenned.
2010. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha neked így is tetszik és így is szereted(már pedig mérne szeretnéd? az csak ruha.) akkor nem kell mások véleményével foiglalkozni.
2010. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Ákos szavaival élve: "Hideg a Reggel

Százezer Ember

Lehajtott Fejjel

Most Is Hosszú Útra Kel


Hiába Érzem

Hogy Ma Köztük Vagy Éppen

Az Arcokat Nézem

Hogy Különbözni Melyik Mer"


Ő mer.

2010. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most miért baj az,ha valaki feketében jár? én is azt szeretem. a kedvenc szinem is.
2010. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!