Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még újra fekete a...

Lehet még újra fekete a kedvenc pulcsim?

Figyelt kérdés
észrevettem h a kedvenc pulóverem már szürke inkább mint fekete.remélem van valami módszer h megint fekete legyen.(nemtudom számit e, de sima fekete nincs mintája)
2010. aug. 24. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ruhafestéket,hipermarketekben,háztartási boltokban,azzal próbáld meg! Én egyszer kaptam egy gusztustalan rózsaszín gatyót(megjegyzem rocker létemre),és azt festettem át feketére. Igaz festés után,még jó ideig kézzel kellett mosnom,mert jó kis feketét engedett,de jó lett! Szóval rajta! :)

25/N

2010. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát más egy farmer és egy pulcsi.

Lehet elveszíti a puhaságát.

Ha még hordható nem kockáztatnám meg, hogy ki kelljen dobni.

2010. aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél újat..
2010. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha 100% pamut akkor van a Flamingó ruhafesték, de asszem van olyan festék si ami nem csak ilyen anyagúakra jó. raknak bele fixálót, de én úgy szoktam h egyszerűen berakom a ruhát a mosógépbe, ráöntöm a löttyöt (amúgy por formájában vehető) és indítok egy mosást, aztán egyet úgy h exetet rakok rá és végül kiszedem, és megy egy üreset a mosógép
2010. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát pervolt semmi kép se vegyél mert sz*rt se használ!!!

Legjobb a ruhafesték!!

2010. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.énsem hittem nagyon ezekben a "fekete" mosószerekben.
2010. aug. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!