Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel ajándékozzam meg a...

Mivel ajándékozzam meg a szüleimet karácsonykor?

Figyelt kérdés

sziasztok ugy gondoltam hogy karácsonykor megajándékozom a szüleimet lécci mondjatok valami olcsó és szép ajándékot aminek örül egy anya és apa és a növérem hétfön jön meg külfööldröl 18 éves mit vegyek neki köszi elöre is és ha tudtok karácsonyi sms-ekket és valami szomorkás és bölcs legyen szojjon a szerelemröl de ne legyen benne hogy szeretlek :)


14/f


elöre is köszi


2009. dec. 14. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

hali

Nem ismerem a szüleid nem tudom ,hogy éltek ,de talán minden szülő annak örül legjobban ha a gyermeke örül.Szóval mindenképp próbálj meg te csinálni személyre szóló ajándékot a szüleidnek és ne tudd le egy vázával anyunak és egy szerszámkészlettel apunak az nem olyan ütős.Talán emlegesd neki ,hogy szereted őket és legyél jó legalább karácsonykor.A nővéred szerintem 18 évesen messze a hazától dolgozik/tanul Szerintem adj neki egy fényképalbumot amit a távollétében készült képekkel teszel teli.

Karácsonyi sms...

Piros alma, mogyoró, a karácsony csuda jó, tele a fa ajándékkal, apa beszél a szomszéddal - de most az egyszer nem vitáznak, ölelkeznek, kezet ráznak. A szívünk ma mindenkinek nyitva: a karácsony ezért olyan ritka.

2009. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ =) nagyon köszönöm !!
2009. dec. 15. 07:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy unokával:D
2009. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!