Hogy legyek bátrabb?

Figyelt kérdés

Nagyon önbizalomhiányos vagyok, ha belém kötnek ismeretlenek, akkor elkezd a lábam remegni és mondhatni összeszarom magam.Ez csak ismeretlenekkel van.A véleményemet sem mindig merem felvállalni.Ismeretlen társaságban nem igazán beszélek, zárkózott vagyok.Ismerkedés is nehezen megy ezáltal.Egy kis feszültség is van bennem, amikor nem otthon vagyok, sokszor hiszem hogy rajtam nevetnek az emberek.

Barátom, haverom kevés van, szórakozni ritkán megyek el.A haverok között nagyon jól érzem magam,igazán önmagam lehetek,de ez ritkán van.

Tanácsokát szeretnék kérni.



2014. márc. 17. 16:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: 19/F
2014. márc. 17. 16:55
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy ha egy barátoddal mész egy ismeretlen társaságba, akkor is így érzed magad? amúgy egy kis alkohol mindig segít :D
2014. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor valamivel nyitottabb vagyok, de nem sokkal.Valójában a legnagyobb problémám a konfliktusok rejlik.Amikor belém kötnek az utcán és összeszarom magam.Ez igazából a legnagyobb bajom.
2014. márc. 17. 18:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Konfliktusokban*
2014. márc. 17. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj, azokkal nem kell foglalkozni, csak menj tovább, és szard le őket. sokszor előfordul, h beléd kötnek az utcán vagy máshol?
2014. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én tisztára ilyen vagyok csak lányba. :/ 17L
2014. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és nem tudom mit tegyek 19L
2015. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!