Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is rendelkeztek eme tulajdo...

Ti is rendelkeztek eme tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés
Bunkó vagyok és hülye. Nem értem magam. :(

2014. márc. 20. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hogyne... egy deviáns barom vagyok
2014. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az hogy felvállalod,hogy ilyen vagy már egy nemes tulajdonság.Mindenki téved,csak vannak akik sose ismerik be,inkább másokat hibáztatnak. Én most azt kérdezem nem akarsz túl adni ezeken? Lehetséges megszabadulni tőle.Mond ezt " Belátom,hogy tévedtem,szeretném rendbe hozni !!"

Lehet nehezen megy kezdetben,de hosszútávon megéri.

2014. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi hervadtrózsa, én is így gondolom. Csak az a baj, hogy én már lassan reménytelennek érzem magam.
2014. márc. 20. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy azért vagy szemét mindenkivel, mert valójába azt szeretnéd hogy bántsanak, + szeretnél közeledni másokhoz, valamint gyenge az akaraterőd (nem akaratosságra gondolok).


Tehát ha ezek teljesülnek, akkor te egy: gyenge akaratú, mazochista, meleg hülyegyerek vagy, aki megbánt másokat, és közben arra vár, hogy visszabántson neki. Egy hülye vagy kérdező, semmi értelme az életednek, csak szenvedést hoztál a világra, nélküled sokkal jobb lenne, de a viselkedésed ezután sem fog változni, mert olyan gyenge, irányítható, és tehetetlen ember vagy, hogy nem fogsz változtatni magadon, és az lesz a legnagyobb sikerélményed, hogyha végre valaki lehülyéz. Remélem boldog vagy, hogy a többi gyenge akaratú hülyegyerekkel együtt keménykedsz, és nekik ellenállni nem mersz, mert gyenge vagy és félsz, hogy kilógsz a sorból, közben nagyobbnak hiszed magad másoknál. Ideje lenne leállni, és ha valamelyik hülyegyerek mond neked valamit, visszavágni, hogy neked is van akaratod, és azt teszed, amit te akarsz.

2014. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!