Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs karácsonyi hangula...

Miért nincs karácsonyi hangulatom?

Figyelt kérdés
Régen (max 2 éve) elég volt látom egy égősort, most meg már karácsonyi zenéket hallgatok, karácsonyi az egész ház amerre megyek mindenütt ott van, még a hó is esik, de nincs az a tipikus érzésem. miért
2009. dec. 16. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
pont ezt az kérdést akartam kiírni! nekem sincs:S
2009. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A karácsony nem kívül van. A karácsony belül. :)

Tudom, tök süket duma, nekem sincs Karácsony hangulatom. Mert nem érzek meghittséget. Nincs az a sokkal inkább együtt vagyunk, nincs az a béke van, szeretjük egymást. Olyan szokásos napok. Néha rosszak, néha jók

2009. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
nekem sincs.21.század lexarom a karácsonyt csak legyen pénz meg pina :D
2009. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. Mondjuk már 3 éve mindig Szent este jön rám a karácsonyi láz.... Lehet veled is ez lesz, hogy amikor már bent a házba a fának az illata, fel van díszítve készülnek a sütik a kaják, amikor már mindenkinek elege van az egészből akkor fog neked is megjönni a hangulat.
2009. dec. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl szomorú, vagy túl ideges a karácsonyi hangulathoz? Vagy nem foglalkoztat valami fontosabb dolog a tanulásban/munkában?
2009. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem sincs semmi karácsonyi hangulatom, pedig az egész ház ki van díszitve...
2009. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Karácsony abból áll, hogy nyugodt vagy, alig van valami fontos dolgod, nincs feszültség. :) Ahogy az előző is mondta.

Üdv: a 2. válaszoló

2009. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!