Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt lehet örökölni szülőktől...

Azt lehet örökölni szülőktől hogy egyik szemem nagyobb mint a másik?

Figyelt kérdés
Ugyan az a szemem a kisebb mint apámnak.Nem gondoltam volna hogy ilyen apró jellegzetességeket lehet örökölni.Tudom hogy egyik embernek sem egyforma mind2 oldala,enné látványosabban kisebb.Ha rámnéznek nem látszik ,de ha.2-3 mp et néznek észre lehet venni.Ez örökletes vagy véletlen lehet?
2014. ápr. 10. 20:07
 1/1 Lájsz ***** válasza:
Testi jellegzetességeink legnagyobb mértékben közvetlen rokonainktól,azaz szüleinktől örököljük. Ilyen a magasság,alkat,arcvonások,szemszín,stb. Ide tartozik természetesen a szemek formája,egyedi jellegzetességei is. Az hogy az egyik kisebb és ez esetleg észrevehető,ne értékeld semmiképp sem negatívumnak. Az én kislányomnak kerek gombszemei vannak,melyeket az anyjától örökölt. Első ránézésre picit bandzsának tűntek a formáik miatt,most mégis ez az amit a legjobban imádok benne. Úgyhogy ha nem egyformák a szemeid,attól még nagyon is lehet hogy pont ez lesz a szexepiled! :)
2014. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!