Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy a legjobb...

Úgy érzem, hogy a legjobb éveim mennek el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,én egy 13 éves lány vagyok.Két éve külföldön élek és német suliba járok.Amióta megérkeztem ide,tojnak a fejemre,pedig próbáltam barátkozni.Otthon ,Magyarországon egy csomó barátnőm volt,mindig volt kivel hülyéskedni,nevetni,megbeszélni a problémáimat,szóval éltem az átlagos lányok boldog életét.Ebben a suliban,ahova most járok egyetlen egy barátom van,egy 11 éves fiú,aki az egyetlen magyar a suliban,de,hogy őszinte legyek,kellemetlenül érzem vele magam.Kocka,teljesen más az ízlése ,mint nekem és nagyon sokat majomkodik.A lányokkal szinte esélyem sincs beszélgetni,nagyon ritkán tudok velük egy kicsit hosszabban csevegni,mert általában lepattintanak,de ezzel a kisfiúval bénán érzem magam,mert melyik tinilány szokott egy kisfiúval "lógni"?A szüleim is korlátoznak,nem festhetem magam egy kicsit se,nem festhetem a körmöm és nem igazán foglalkoznak velem.Még mobilom sincs!Egy nagy nullának érzem magam és úgy érzem,hogy a legjobb éveim mennek el.Amióta itt élek,nem történik velem semmi,felkelek,elmegyek suliba,hazajövök,gépezek,így megy már 2 éve.Rájöttem,hogy sose fogok beilleszkedni és a szüleim hallani sem akarnak róla,hogy kollégiumba menjek.Olyan rossz,amikor a régi barátnőim fotóit látom,hogy együtt elmennek szórakozni...Tisztára depressziós vagyok,az egész tinikorom ,a bulizás,barátnőzés,fiúzás nekem kimarad...Bocsi,egy kicsit hosszú lett..Légyszíves,segítsetek!

2014. ápr. 10. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Még csak 13 éves vagy, még bőven lesz alkalmad bulizni, fiúzni stb. Próbálj ismerkedni másokkal is, ha végképp nem megy, mond a szüleidnek, hogy nem érzed így jól magad és valamit változtatni kéne. Akár egy másik suli is bejöhet. Jól tudsz már németül? Gondolom 2 év után már igen. Hát minden jót :)
2014. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hol laksz?

Én München mellett, fél éve élek itt, ha a közelben vagy írj nyugodtan :)


25\L

2014. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
13 évesen még kislánynak kellene lenned és nem bulikba járni meg inni, szóval nem maradsz le semmiről. A legjobb éveid majd az egyetemi évek kellene, hogy legyenek. Ahogy öregszik az ember egyre kevésbé szokták kiközösíteni, főleg a lányokat, szóval gimiben már ezzel sem lesz annyi bajod.
2014. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem Németországban élek,csak német suliba járok..Utolsó,úgy még nem akarok bulizni,ahogy ezt általánosságban értik,inni még végképp nem,de azért jó lenne néha elmenni a többi lánnyal valahová,meg úgy effektíven korombeli lányokkal lenni,de ha ez így megy tovább,az egész kamaszkorom ilyen silány lesz.. :/// De úgy látszik,szeptembertől megint másik országban leszek és megint egy másik német suliba fogok járni,szóval remélem,ott jobb lesz a helyzet.Az eddigi válaszokat köszönöm,megy a zöld kéz:)
2014. ápr. 11. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úton halaszd...Ez később még hasznodra fog válni. Az írásodból nekem az jött le, hogy már most értelmesebb vagy mint a 14 éves húgom és kortársai...Úgyhogy ha most még nem is hiszed, de ezt később még kamatoztatni fogod és hálás leszel a szüleidnek, hogy anno ezt megtették érted... mert ők ugyebár csak jót akarnk neked. :)


Egyébként ha új helyre mész, ott indíthatsz tiszta lappal. Tudom, hogy nehéz és közhelynek (plusz idióta ötletnek) hangzik,de tényleg sokat segít ha mosolyogsz és pozitívan állsz a dologhoz. Akkor sokkal könnyebben fogsz tudni ismerkedni, mivel az jön le nekik, hogy érdekel téged a mondanivalójuk és meg akartnak majd ismerni, ebben biztos vagyok. :) Ne görcsöj, ne gondolj túl mindent, csak éld meg a szitut, mond ki amit gondolsz és ne feszengj azon, hogy a többiek lehet hülyének titulálnak emiatt. :)


Sok sikert, remélem rövidesen megtalálod a helyed és mindne rendbe jön! :D


18/L

2014. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. ápr. 11. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem lennék megint 13 éves, ne hidd hogy ezek a legjobb éveid.
2014. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért,mi történt,ha nem vagyok túl tolakodó?:(
2014. ápr. 11. 23:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Á, a gimi az ember egyik legpocsékabb életszakasza. Mindenki a korosztályából egy kis szemét féreg, klikkesednek, cikiződnek, hüye vagányság-versenyekt tartanak. Tök felseleges pedálozni, ilyenkor úgyse leszel náluk jó.

Legalább ne az osztályodban bartákozz.

2014. ápr. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy ez történt veled,bár azért nincs mindig így...Én Magyarországon egy lánysuliba járok és ott a legtöbben tök jó fejek és kedvesek:)
2014. ápr. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!