Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan emberért, akit nem...

Olyan emberért, akit nem szerettek feláldoznátok olyan testrészeteket amik nélkül tudnátok élni, csak mégse úgy?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy azzal az emberrel akit utálsz (lehet tanár,szomszéd,ex stb...) megmentenéd az életét azzal,hogy pl.: az egyik kezedet leoperáltatod,megtennéd?

Elég érdekes kérdés tudom,lehet gondolkodni,indokolni is ér :p!



2014. ápr. 15. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Effektív nem adnám a kezem se semmilyen végtagom sem a retinám.


Nincs olyan akit utálok de ha lenne és megkére,hogy akár csontvelő akár máj kéne én megtenném.

2014. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés. Elsőre szerintem nagyon sokan, sőt talán mindenki nemmel válaszolna. Én is. De ha jobba belegondolok, bár nincs olyan akit úgy szívből gyűlölök, de egy olyan helyzetben, mikor ott szenvedne, haldokolna én lehet hogy megtenném. Biztosat azért nem mondok, mert az ott egy teljesen más szituáció mint itthon átgondolva.

De ez az szerintem az emberi kegyetlenségen és önzésen múlik. Aki más helyzetbe is önző, attól élet halál kérdésnél se várjunk sokat.

2014. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, de csak halálom után.
2014. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!