Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mondjam el az emberekne...

Hogyan mondjam el az embereknek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elfogadnának, mert az egész családom jófej és a barátaim is. Mind1, nem is ez a kérdés :D Tudniillik, hogy egy elég nevetséges személyiség vagyok aki imádja szórakoztatni az embereket és akit elég nehéz zavarba hozni. Hogyan mondhatom el viccesen az ismerőseimnek, hogy meleg vagyok? Nem akarok nyálas lenni, hogy, ""Jaj anya, annyira szeretlek és tudnod kell, hogy elmondtam még mindig ugyanaz az ember vagyok, mint aki öt perccel ezelőtt."" mert már ahogy leírtam hánynom kellett. Milyen ötleteitek vannak, hogy el tudjam nekik mondani nevetségesen, de azért némi komolysággal? Előre is köszönöm :D 15/f

2014. ápr. 17. 21:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
61%
"Fater!- te tudsz röcsögőset f*ngani?- hát én már nem!...' xDD
2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
50%
Ráérsz még elmondani. Amúgy mi a fenéért kellene világgá kürtölnöd?
2014. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem odaírni :D Nem arra voltam kíváncsi, hogy milyen ügyesen tudtok lebeszélni, sem arra, hogy milyen ügyesen kértek számon. Nem világgá akarom kürtölni, hanem el szeretném mondani. Előbb-utóbb úgyis kiderülne, miért ne most? Nyugalom, nem változok át csillámpónivá, nem fogok csillámport fingani és szivárványt hányni, csak azért, hogy felkeltsem az emberek érdeklődését. Nem világgá akarom kürtölni, hanem el akarom mondani azoknak akiket szeretek.
2014. ápr. 17. 21:15
 4/48 A kérdező kommentje:
Most olvastam el az elsőt :DD Beteg vagy :DDD
2014. ápr. 17. 21:15
 5/48 anonim ***** válasza:
56%
Apu, fogadjunk több fiúval voltam már mint TE.
2014. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Ez sem annyira rossz :D
2014. ápr. 17. 21:24
 7/48 anonim ***** válasza:
75%

Próbáld úgy mint Mr. Garrison a South Park-ban:

- Apa! A molesztálásokról szeretnék veled beszélni!

- De hát én sohasem molesztáltalak!

- Hát éppen ez az! Nem voltam elég jó neked?

2014. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Úristn XDDDDD Ez óriási :DD Ezt eljátszom majd vele :D
2014. ápr. 17. 21:48
 9/48 anonim ***** válasza:
25%

Apa?

Igen?

Meleg vag....(csettt)

Ha ez igaz megdöglesz !!

Á-á csak vicc eltem

Na azért !!

2014. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
70%

Apa?

Igen?

Meleg vagyok !

Én is kis fiam !!

De akkor miért vagy anyával ?

Csak..

De miért ??

Mert nem akkartam hogy valaki megtudja !!

^-*

De akkor hogy születem ?

Hát figyelj anyád mindíg is az hitte hogy rossz a farkam és azért ki kellet gy botal támasztani !!

:o

2014. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!