Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi bajuk van a magyar emberekn...

Mi bajuk van a magyar embereknek ezzel a szegény kis aranyos csizmával? (kép)

Figyelt kérdés

Miért utálják ezt a csizmát a magyarok? Azért utálják mert olyan kényelmes mint egy otthoni mamusz, vagy azért mert nem fázik fel benne egy magyar nő sem?

[link]


2012. febr. 1. 15:47
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Nekem van ilyen cipőm. Azt kérded, hogy miért van? Azért, mert szeretem. Mert meleg. Mert nem fázik benne a lábam. Hogy divat? Ki a jó nagy túrót nem ...**...****.****....**** hogy nekem ilyen van. Hogy nem nőies? (mert már ilyen dumát is hallottam) Na, az meg főként nem érdekel. Nem kell egy nőnek mindig nőiesnek lennie. Főleg télen. Ba*zki, ha fázom, beöltözöm. Engem hóttul nem izgat, hogy ki tart télen nőiesnek - mondjuk máskor sem - és ki nem, az a lényeg, hogy ne fázzak ba*sza meg. Elnézést, mindez kikívánkozott belőlem, párdon.
2012. febr. 1. 15:49
 2/35 anonim ***** válasza:
72%
állítólag undorítóan néz ki..szerintem cuki :) nem értem,miért kell ,hogy minden mindenkinek tetsszen...
2012. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%
Mert egyszerűen bénán néz ki. És még nem is nőies. 19/L
2012. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Sok ismerősömtől hallottam, hogy beázott. Pedig nem olcsón vették. Én az eredeti bőr csizmát szeretem.
2012. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Olyan, mint egy gumicsizma:D Ha neked tetszik, akkor hordjad. De ne várd el, hogy másoknak is tetsszen...
2012. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem ck a magyaroknak nem tetszik....nemértem honnan szedted ezt a hülyeséget ck anyi h. a magyarok hordják csak ezt a csizmát :)
2012. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
ck=Calvin Klein?
2012. febr. 1. 16:01
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Elhiszem hogy meleg de nekem nagyon nem tetszik.

Másnak tetszik , hordja. Nem zavar, de nekem nem teszik.

2012. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Tall ugg csizmának hívják egyébként.
2012. febr. 1. 16:02
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

Úgy látom első körben már meg is válaszoltad magadnak a kérdést. :P

"Komolyra" fordítva a szót: semmi baj sincs ezzel a csizmával, nekem nincs ilyen, de amúgy tetszik. A demotiválós fotó csak azért készült, mert h már tényleg minden 3. csajnak van ilyenje... ezt a kört már a converse csukákkal is lefutotta Mo, Európa nagy része szintúgy. Ha téged nem zavar, h sok mindenkinek van ilyenje, akkor hordd! Szerintem jópofa csizma, egyedül azt utálom, ha csoszognak benne... attól kivagyok :P


19/L

2012. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!