Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék magabiztosabb?

Hogyan lehetnék magabiztosabb?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy nagyon szeretek énekelni és sokan meg is dicsértek,hogy milyen jó hangom van.Nincs bajom azzal ha mások elött kell énekelnem.Viszont a szomszédunkban lakik egy fiú csapat és innen minden nagyon kihallatszik.Félek hogy kinevetnének.Tudom ez nagyon gyerekes és sajnálom,viszont ha tudnátok valami tanácsot adni azt meg köszönném..Illetve nagyon szeretnék teljesiteni! Nem tudom hol kezdhetném el a "pályafutásom"

2014. ápr. 22. 00:26
 1/4 A kérdező kommentje:
15 éves lettem ma és lány vagyok..:)
2014. ápr. 22. 00:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig úgy énekelek, hogy kihallatszik az utcára. És őszintén szólva imádom, hogy hallják a hangomat. Nekem is sokan mondták, hogy jó a hangom, meg jártam is hat éven keresztül énektanárhoz. És imádok énekelni.

Szerintem ne érdekeljen, hogy ki mit gondol. Ha már jó a hangod, legyél büszke rá. És? Mit számít, hogy kinevetnek? Semmit! Ha nem tudják értékelni, akkor hülyék. Énekelj bátran.

Arra pedig sajnos nem tudok tanácsot adni, hogy hol kezdhetnéd el a pályafutásodat. De nagyon fontos, hogy tanulj meg kottát olvasni, mert nagyon hasznos és szükséges is. Egyébként én is 15 éves vagyok.

2014. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2014. ápr. 23. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2014. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!