Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 éves vagyok és kicsi még a...

17 éves vagyok és kicsi még a cicim és nagyon zavar mit csináljak hogy jobban nőjön? Tavaly nagyobb volt de nyáron kicsit fogytam így lejjebb ment. Ha többet eszek akkor nőni fog?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy kicsi, legalább 40 év múlva nem fog annyira lógni.
2014. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ém fiú vagyok és nem zavar ha kicsi egy lány melle nem tehet róla a lényeg az ápolt test nem a mellek
2014. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ja meg a nagy mell szinte mindig lóg szebb az átlagos vagy a kicsi
2014. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17 évesen még növésben vagy, szóval még valószínűleg nőni fog. De mondjuk ez változó. Ha többet eszel akkor nem a melled fog nőni, és ha le akarod adni azt mit felszedtél csak kisebb lesz. Nincs erre praktika. Akkorára nő amekkorára.
2014. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a kis melleket. F
2014. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De aranyos vagy! :) Nem kell aggódni, én férfiként a kisebb vagy pici cicis nőket szeretem, mert olyan aranyosak. Igen, ha fogy egy nő, akkor hamar fogy a cickókból is, de nem kell aggódni, ettől te még nő vagy a javából. Bár ha zavar, akkor egyél többet, hogy picit hízz oda is.
2014. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket elfogadom magam úgy ahogy vagyok:)
2014. ápr. 23. 23:06
 8/10 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok és nekem is kicsik.Akinek nagy a melle az utálja,akinek meg kicsi az nagy melleket szeretne.Én cigizek meg nagyon keveset eszek és nagyon vékony is vagyok szóval nem is csodálkozhatnék :)
2014. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem inkább a kisebb mellek tetszenek. Úgy vagyok vele hogy nem "légzsákot" akarok öleletni. Örülj hogy ilyen a cicid de még az egész tested formálódni változni fog egy kicsit. Ne vágyj nagy méretre mert így is nagyon csinos lehetsz. (fiú vagyok)
2014. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PcGuru válasza:
Szia ! Ezt így vakon nem tudom megmondani, viszont ha küldesz egy képet, akkor lehet, hogy tudok segíteni :DD
2016. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!