Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek már volt szükségetek...

Nektek már volt szükségetek arra, hogy megváltozzatok?

Figyelt kérdés

Sokat álmodozok a jövőmről de lassan elég volt a tervezésből, mostmár neki kéne áljak tenni is ezért valamit!

Sajnos az iskola nem ugy megy ahogy az álmaim eléréséhez kéne menyen!Szüleim turiazmussal foglalkoznak itt délvidéken, ami már egy szép jövő lehet nekem, de ez nem az én, hanem édesapám álma volt, ő elérte ezt. Amit én szeretnék az picit több, de nem lehetetlen! A közép iskolára kéne most koncentrájak, de a szakács iskolát nem én akartam, hanem apám! De ezen már nem tudok változtatni. Későn jöttem rá hogy mit is akarok igazán! Nem tudom hogy sikerülhet-e mind kettő, hogy apám szeressen és ne csalodjon bennem, de a saját álmaimat is elérjem! Nem vagyok hülye se buta, de az iskola soha nem ment anyira hogy apámat ne zavarlják a jegyek! A baj csak ott van hogy amiket nekem akarnak tanitani az nem érdekel, és igy nem is tanulom meg olyan könnyen! Szeretnék jó eredményeket elérni az iskolába, de nem tudom hogy kezdjem el! Probáltam már hogy leülök és sokat-sokat tanulok, de az semmit nem ér, mert felelés után már elfelejtem! Apámat a jegyek érdeklik, de ha már sok időt töltök arra hogy megtanuljam akkor annak haszna is legyen előbb-utóbb! Tényleg nem tudom mit kéne csináljak!

Azt tervezem hogy közép suli után elmegyek és bejárom a világot, közbe sok ételt megtanulok főzni, sütni! De ehez rengetek pénz kéne amit utközbe nem lehet megkeresni, gondoltam hogy tőzsdézzek, de előbb azt is megkéne tanulnom! A programozás is mindig érdekelt, de azt már egyedül kéne megtanuljam, amit sokáig probáltam, de azon kivül hogy lemásoltam a feladatot, azon kivül nem jutottam semmire!

Hogyan, és mit kéne változtassak hogy mindenkinek jó legyen?



2014. ápr. 23. 00:26
 1/1 Behappy:) válasza:
Szerintem először is csak tanulj, majd mikor már úgy gondolod hogy megértél egy munkára, keress egyet és ha már ez is megvan kezd el spórolni a pénzel hogy majd a jövőbeli álmaidat megvalósítsd :)
2014. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!