Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha egyszer azt mondját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyszer azt mondjátok valakinek, hogy, időre van szükségetek, de úgy, hogy ti még egy kis ideje (pár napja) ismeritek azt a pasast, utána még lehet esélye nálatok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Háááát... akkor mondanék ilyet, ha

-lezáratlan kapcsolatom van

-más is van képben, aki jobban bejön

-nem igazán fogott meg az illető, de nem is taszít különösebben, ezért elgondolkodom, hogy esetleg adjak-e neki esélyt, de sok kedvem nincs hozzá...


Kb. ezek jöhetnek számításba...

2014. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ
2014. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. kommentáló: -nem igazán fogott meg az illető, de nem is taszít különösebben, ezért elgondolkodom, hogy esetleg adjak-e neki esélyt, de sok kedvem nincs hozzá... még megfordulhat a vélemény, ha hagyom csendesülni ezt a témát és megpróbálom magamat barátként elfogadtatni vele?
2014. ápr. 21. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha időt kérek valakitől az azért van, mert valami nem oké. Ha csak pár napja ismerem az illetőt és már nem oké valami, akkor nem fogom egy kis idő alatt meggondolni magam.. Nem lehet közöttünk még olyan erős kötődés, hogy meggondoljam magam. Tehát eleve nem is kérnék időt, hanem szakítanék.
2014. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mondott ilyen egy csaj...aztán még 2x elküldött (mármint jóban voltunk, csak nem akart többet állítólag) majd 1 év múlva visszahallottam bnőjétől h én hátráltam el és azért nem lett semmi, meg akkor rám is hajtott csak aztán nem vett egy poént, behisztizett és kész. Nem bántam már különösebben...de a lényeg hogy nem totál reménytelen. Adj neki 2 hetet mondjuk, de beszélgess vele ezalatt is!
2014. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezalatt mit értsek? Nem akarja, hogy olyan lánynak nézzem, aki csak hitegetni akar, aztán semmi sem lenne belőle, illetve, hogy túlzottan sokat mondtam neki az első találkozásunk után és erre azt mondta, hogy túlzottan beleélem magamat valami szerepbe.
2014. ápr. 21. 23:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szóról szóra idézni, mert akkor tudná, hogy róla van szó!
2014. ápr. 21. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, hogy barátként közeledsz, mert akkor az is maradsz. Ne nyomulj túlzottan, de azért éreztesd vele, hogy nőként tekintesz rá.
2014. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És azt hogyan tegyem? Eddig az volt a probléma az előzőnél, hogy nem nyomultam, most próbáltam jobban, erre azt mondta, hogy ne annyira :D És még azt is mondta, hogy egyenlőre nemleges választ ad arra, hogy újra kezdjünk mindent, mivel nem szeret elhamarkodottan válaszolni.
2014. ápr. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!