Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy fiatalabb jobb? Mit adhat...

Gabriella1111111111 kérdése:

Egy fiatalabb jobb? Mit adhat egy fiatalabb mint én? Ellaposodott volna a kapcsolatunk? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
5 éves párkapcsolatom van. Ebben az öt évben volt egy kis megszakítás ,hisz megcsalt egy fiatalabbal... Végén rá jött hogy én kellek megint neki... mindegy. A Lényeg hogy megint előkerült a volt barátnő, vagyis megtaláltam a telefonszámát a telefonjában. Kérdőre vontam , de ő azt állítja hogy nincs köztük semmi.... Azóta semmi önbizalmam nincs.(Persze ismerem a volt barátnöt, és megkell hagyni elég csinos...)((Azt hozzá kell tenni, hogy nem vagyok egy bombázó... :/))Szeretem, eddig megbíztam benne, de most már nem tudok...

2014. ápr. 29. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Megcsalt, visszafogadtad, most nem tudod, hogy megcsalt-e, de a bizalmad megszűnt. Ha nagyon érdekel, hogy igazat mond-e, lehet kérni híváslistát a telefonjáról. Ha nem hajlandó, akkor probléma van. Amúgy meg nem minden a külső. Minél inkább nincs önbizalmad, annál inkább te vágod szét a kapcsolatot. Nem lehet, hogy neked van eleged belőle, és ez csak egy jó indok?
2014. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!