Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok közeledni az emberek...

Nem tudok közeledni az emberekhez, mindig magamba vagyok zuhanva, egyszerűen képtelen vagyok közeledni bárkihez is. Már arra is gondoltam hogy droghoz nyúlok, hogy bátor legyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 21:36
1 2
 1/12 Fish1 ***** válasza:

A drog nem megoldás, azzal csak leépíted magad és menekülsz a realitás elől.

Azt, hogy nem tudsz közeledni, inkább úgy fogalmaznám, hogy nem akarsz.

Szerinted mit nem csinálsz jól a közeledéssel kapcsolatban?

2014. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim nagyon rendesek,de én nem tudok senkinek megnyílni,nem tudom mi lehet a bajom,egyszerűen félek
2014. máj. 2. 21:50
 3/12 Fish1 ***** válasza:
Részben megválaszoltad, miért nem. Félsz. De pontosan mitől?
2014. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kislány koromban sokszor fájdalmat okoztak nekem ,és ezt nem tudom elfelejteni magamba zuhantam..lelki okok nem tudok megnyílni
2014. máj. 2. 22:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Más szóval a fájdalmaim még mindig bennem vannak,nem tudok se feledni,és már magamba zuhantam,nem tudok ez miatt megnyílni ..
2014. máj. 2. 22:17
 6/12 peruiannew válasza:

A drog szót te felkiáltó jelként használod, ami engem megnyugtat, mert figyelemre vágysz csakúgy mint mindenki más is.

Meg tudsz nyílni, itt is ugymond segítséget kérsz valakiktöl akiket nem is ismersz.Gratulálok neked, nagyon bátran állsz ehhez a kérdéshez.

Beszélj a problémáidról olyanokkal is akikben maradèktalanul megbízol!

Szülö, barátok stb.

Ha mégis úgy érzed ez neked nagyon rizikòs, akkor bátran beszélgess itt tovább. A lényeg, hogy ònfeledten tudj magadról beszélni és ne felejtsd el milyen sok lehetöséged van kommunikációra. Te döntesz kivel, mikor és miért de legföképp miröl beszélsz. Te irányítasz. Azért ez a drog jó kis vicc volt. :-)

2014. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 peruiannew válasza:
milyen drogra pontosan? lehet tudok adni.
2014. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem drogra, hanem pszichológusra van szükséged.
2014. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peruiannew válasza:
8 asnak igaza van a drog nem lehet megoldás
2014. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kifejtenétek nekem, hogy mi is az a "drog"? Milyen színű, hogy kell fogyasztani, milyen a hatása? Érdekelne mégis mi jár ilyenkor egy ember fejében :D
2014. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!