Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy...

Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy lány "elvont" zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az immediate music-ra, two steps from hell-re, audiomachine-ra meg ilyenekre.

pl.:

www.youtube.com/watch?v=Wc9VJV0yv-Y


18L


2014. máj. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem megszokott, de még mindig jobb mintha ezeket a tuctuc mai diszkó zenéket hallgatná. Szerintem nem gáz.
2014. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahogy megvan az az érzésem, hogy nem azokra a fiúkra utazol, akik a kommerszre buknak (semmilyen értelemben). Akkor meg mire görcsölsz?

Tőled furcsább madarak is vannak ám, mégis van párjuk.

2014. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a zene, amit küldtél, nekem tetszik. Szerintem ne úgy jellemezd a zenét, amit hallgatsz, hogy elvont vagy nem elvont, mert az túl egydimenziós. Inkább gazdag jellemzést adj a zenékről, amiket hallgatsz, mondd el neked mi tetszik benne, minél részletesebben, de közben arra is figyelj, hogy ne csak 1 irányba nézz, hanem minél több felé.


A zenét, amit küldtél úgy jellemezném, hogy epikus, fennkölt zene. Így röviden. Most, hogy ez elvont vagy nem, nem tudom, talán igen, ha az elvont azt jelenti, hogy nem gyakori, szóval elvont is, és még maradt 1000000 kategória ami szerint be lehet sorolni és érdemes is, hogy minél részletgazdagabb legyen a stílusod leírása, és az alatt meg, hogy több irányba is próbálkozol, azt értem, hogy minél több zenét hallgatsz meg minél több dimenzióból és akkor a végén lesz egy kifinomult zenei ízlésed.

2014. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs ezzel semmi baj. Én is mindig ilyeneket hallgatok. Epic zenéken élek. Engem ezek nagyon motiválnak és motiváció nélkül sehol nem lennék a mostani önmagamhoz képest. Amúgy meg nehogy már más mondja meg, hogy te mit hallgass, ha ez tetszik, akkor a többivel ne foglalkozz. Egyébként ez szerintem is az elvont kategória, van amikor már terhelő is, de tagadhatatlanul hasznos.


21F

2014. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!