Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szülők! Ti hagynátok, hogy a...

Szülők! Ti hagynátok, hogy a gyereketeket egy furcsa, elvont, . Ráadásul leszbikus lány korrepetálja?

Figyelt kérdés

Nem sok időm volt mostanában a fiammal tanulni,és az egyik barátnőm ajánlott egy fiatal lányt,az ő lányát is ő korrepetálja. Gyanútlanul felhívtam a megadott számot, le is beszéltünk rögtön egy alkalmat.Csak akkor estem kétségbe, mikor a megbeszélt délután megérkezett hozzánk. Addig a barátnőmtől csak jót hallottam róla,de mikor ajtót nyitottam,bevallom, meglepődtem. Hosszú raszta haja van,a jobb felkarja pedig végig van tetoválva.Nem akartam bunkó lenni,szóval mosolyogva beinvitáltam,kicsit beszélgettünk, aztán bemutattam a fiamnak, és magukra hagytam őket. Miután a lány elment,a fiam elképesztő lelkesedéssel mesélte, hogy mennyire jó volt az óra...és hogy végre érti a matekot, meg a történelem is szuper!Soha azelőtt nem mondott még ilyet,úgyhogy gondoltam,majd megbarátkozom a helyzettel...vagyis a lány stílusával. Tegnapelőtt a férjemmel moziba mentünk,és két sorral előttünk kiszúrtam a leányzót egy másik lánnyal. Nem viselkedtek feltűnően,egyszer-egyszer a másik lány vállára hajtotta a fejét,és mindössze egy szájrapuszi csattant el.A film után a kijáratnál összetalálkoztunk, és láttam rajta, hogy zavarban van.

A férjem mókásnak találja a dolgot, de én egy kicsit aggódom,hogy vajon mennyire tud példát mutatni egy ilyen ember?! Lehet, csak az a baj, hogy túl konzervatív neveltetést kaptam. A fiam az utóbbi hetekben sorra kapja az ötösöket, (azelőtt már annak is örültünk, ha hármast hozott)...és teljesen odavan a lányért. Nekem már nem is akarja felmondani a leckét, azt mondta,majd megtanulja a "tanárnővel".

Mit tegyek? Túlkombinálom csak a dolgot? Ne féljek attól, hogy káros hatással lehet a gyerekemre ez a lány? Hisz a jegyei azóta csak javulnak...


2013. márc. 13. 16:22
 1/7 anonim válasza:

szerintem nincs miért aggódni, főleg ha a fiad jó jegyeket kap..

amíg nem indul "rossz irányba" addig ne félj..nem minden a külső

2013. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, kedves kérdező.
2013. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

sztem is hülye vagy kérdező :DDD


Miért foglalkozol annyira azzal hogy milyen beállítottságú az illető? Mi az hogy rossz hatással? Ő is ember fogd már fel!!!!!!!!!!!!!!!! O.O

2013. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek...nagyon elszomorított a kérdésed. A lány semmi rosszat nem tett és mégis ítélkezel fölötte. Attól, hogy raszta haja van és ki van tetoválva még nem kevesebb, rosszabb ember mint te vagy bárki más. Az meg hogy leszbikus, arról nem tehet, hisz nem oe választotta. Sosem értettem az olyan embereket, akik külső alapján ítélkeznek bár ezzel csak magukat minősítik. Nem akarlak megbántani, félre ne értsd csak gondolkozz el azon amit mondtam :).

20/L

2013. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jaj, kedves kérdező! Te magad mondtad, hogy jó hatással van a gyerekedre. Akkor meg mi az a példamutasásos szöveg? Nem értem, hogy miért zavar téged az, hogy hogyan néz ki és milyen beállítottságú. Am meg a leszbikusok általában jófejek és elfogadóbbak. Szóval szerintem próbálj meg megbarátkozni a gondolattal és legyél te is elfogadóbb, főleg mert akkor ez a lányka eléggé rendes és okos lehet és nincs rossz hatással a gyerekedre. Mert am lehetne hetero is, akinek bejön a fiad...
2013. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább amiatt aggódok, hogy te milyen hatással vagy a gyerekedre. A kérdésed alapján csak sajnálni tudom szegényt.
2013. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező, ne rágódj ezen, a fiadra jó hatással van és még a jegyei is a legjobbak ez a lényeg nem de? Attól pedig ne félj hogy rossz irányba terelné, a leszbikusok tényleg jó fejek és a legtöbb kedves is (tapasztalat)és neki még jó esze is lehet, ha a korrepetálásai alatt ilyen sokat fejlődött a fiad!

Szóval nincs okod idegeskedni. Próbálj meg megbarátkozni a helyzettel.

2013. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!