Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a versemről?...

Mi a véleményetek a versemről? Pozitív-Negatív kritikát kérek!

Figyelt kérdés

16 VOLTAM


Én még csak 16 voltam, de már nagyobbakat szóltam,

mint öreganyó kontyban,

Még csak 16 voltam, de már az autó ott volt alattam,

és a sebességgel együtt haladtam.

Még csak 16 voltam, de már a szerelem ízét éreztem a számban, pedig én még csak 16 voltam...


Még csak 16 voltam, de már egy egész sereget vezettem.

Én még csak 16 voltam, de már a gyerekeimet a kezeimben fogtam. 16 évesen már öreg voltam, a bölcseket én tanítottam, és már rímeket faragtam.

16 évesen már zongoráztam, gitároztam, mindent végigjátszottam.


Én még csak 16 voltam, de már az arcomon mély ráncok keletkeztek. 16 évesen én vezettem az országot.

Már 100 voltam, vagy 200, de én mégis csak 16 voltam.


Valójában, még most is csak 16 vagyok, és Én most is csak álmodozok... Nincs senkim, csak egy Istenem, de elmondhatom, nekem már 16 évesen van kire tekintenem.



2014. máj. 4. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 16 voltam, de már az arcomon mély ráncok keletkeztek. 16 évesen én vezettem az országot. - Ez nem igazán rímel és elég badarság is már bocs, de az eleje tetszett. :D
2014. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Sok dolgot bele lehet magyarázni. :)
2014. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik!

Az hogy sereget vezettél, tegyél oda egy sort hogy a rím is legyen ott.

A zongorás rész rövid, nem jön ki. Legyen úgy, hogy ,, és mindent végigjátszottam."

Az ország télleg nem stimmel, találj ki valami mást oda.

A vége remek, jól lezártad.

Mogyi

2014. máj. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vers, ez egy csomó összevissza szó, mondat halmaza.


Nincs ritmus, nincs ütem, nincs rím a legtöbb helyen, az egész izében nincs semmi rendszer, ami verssé tenné.

2014. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lássuk a verset!
2014. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából gondolkoztam is, hogy versnek nevezzem-e, nem a rímekre tettem a hangsúlyt, hanem leginkább a mondanivalójára. Csak nem tudom , minek kéne neveznem :D
2014. máj. 5. 10:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Badarság ? az meg a másik, hogyha a lényegét neg

érted meg! :/

2014. máj. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!