Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem szeret engem senki? .

Miert nem szeret engem senki? .

Figyelt kérdés

Sziasztok,15 eves fiu vagyok.Magamrol csak anyit hogy: kedves,baratsagos,megerto,vicces vagyok.Nem tartom magam 7 szepsegnek...

Miert van az,hogy majdnem senki se szeret?

Privatba kuldok kepet^^



2014. máj. 5. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. :(
2014. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Mert ilyen punczi vagy! Az általad felsorolt jelzők igazak a többségre, úgyhogy szedd össze magad!
2014. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldheted
2014. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2: en kerek elnezest azert mert ''punczi'' vagyok :)

De az en szememben csak akor nevezhetd magadat tokos embernek ha legalabb anyit fogsz erteni a trickingghez,ijaszathoz,kravmagahoz,kardforgatashoz mint en :)

2014. máj. 5. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet :)
2014. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos, kedves kérdező. Nyilván nem esett jól az, amit a második válaszoló írt neked, de nem ártana elgondolkodnod rajta, hogy mi van, ha igaza van?


Az nem számít, hogy hogy nézel ki. Persze nem hátrány, ha jól, de nem is feltétele annak, hogy szeressenek. Az emberek szeretik az erős, határozott és karizmatikus személyeket. A kérdésed leírása alapján nem ez az első három jelző, amivel jellemeznélek.


Az, hogy jártas vagy a kardforgatásban, nem hiszem, hogy "tökössé" tesz. Milyen valós élethelyzetben használhatod ezt a képzettséget? Mellesleg a második válaszoló nem állította magáról, hogy ő olyan "tökös". Nem kell elnézést kérned senkitől, azért mert "punczi" vagy, ahogyan azt te írtad. Ez minket nem zavar, egyedül neked lehet problémád belőle.


A legjobb, amit tehetsz, hogy inkább a sportokra és tanulásra fókuszálsz, és nem foglalkozol azzal, hogy ki szeret. Légy határozottabb és kevésbé gyerekes. Próbáld megérteni, hogy mi történik körülötted. Nem utolsó sorban pedig figyelj oda jobban a helyesírásodra.

2014. máj. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, Isten szeret téged :) Figyelj, ha érdekel a véleményem a külsődről küldhetsz képet, elmondom. És nyilván nem árt, ha jobban nézel ki, de hidd el egy értelmes lánynak nem a külső a legfontosabb. Csak várj türelmesen és biztos vagyok benne, hogy jönni fog majd valaki akinek a belsőértékeid lesznek az igazán fontosak amik az ő szemeiben még inkább megszépítenek majd téged! :) 15L
2014. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ismerek egy hozzád hasonló embert,aki az osztályomba jár.Én szeretek vele beszélgetni,de mikor a beszélgetéseink közel egyharmada a kravmagához jut el akkor hagyom ott és megyek mással beszélgetni,mivel a téma hidegen hagy,s az emberek 95%-át sem érdekli.Mikor elkezd erről dumálni és mutatni a rúgásokat meg különböző mozdulatokat,egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni,úgy néz ki mint egy 8 éves hülye gyerek,aki az osztályterem közepén produkálja magát.Ja és ehhez még egyszer mondom elég,hogy a beszélgetéseink egyharmada eljusson.

Ha felismernéd magad ezekben a sorokban,akkor ajánlom,hogy változtass ezen.

2014. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre a kérdés piszok egyszerű. Mert te elvárod, hogy szeressenek, de neked fogalmad sincs arról, mi a szeretet, hogyan kell azt adni és elfogadni. De van remény, mert megtanulhatod.
2014. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!