Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van kedvetek ismerkedni...

Lányok van kedvetek ismerkedni, beszélgetni egy kissé elkeseredett, magányos fiúval? Nagyon szeretnék magamnak párt találni, de nem megy, mindenkinek van valakije, vagy minden lány titokban valaki mást szeret. Engem meg senki sem szeret.

Figyelt kérdés

Jó lenne már végre szeretve lenni és érezni, hogy én is vagyok valakinek, vagy nekem ez nem adathat meg?

Ilyen nagy kérés lenne ez?

Ilyen nagy?


21 éves vagyok, budapesti, ha van olyan lány aki szeretne ismerkedni, barátkozni, jelentkezzen.


köszönöm.



2014. febr. 27. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. sajnálom, hogy még egy embernek ezen kell keresztülmennie, én tudom, hogy milyen, mikor már elmúltál 20 és még mindig nincs melletted életed párja. még egy kis kitartás, ismerkedés lányokkal, és biztos megtalálod akit keresel :)
2014. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Életben 1 fontos dolog van, az pedig a marketing, azaz saját magad eladása. Tök 8 hogy állást keresel vagy bnőt, el kell tudni magad, mert anélkül a kutya se kíváncsi rád, ugyanis mindenkinek megvan a maga 8000000 problémája, és nincs kedve még 1et a hátára venni.
2014. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk. 19/l
2014. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szeretek problémát oldani, addig sem kell a sajátjaimmal foglalkoznom, főleg, ha még közben barátkozik is az ember. :)

Ha gondolod, írj rám.

19L

2014. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aktuális még? Ha igen, akkor írj. 18/l
2015. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Sikerült azóta barátnőt találnod ?

Csak kiváncsi vagyok hogy alakult az életed.

2020. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!