Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok Elegetek van abból...

Lányok Elegetek van abból hogy senki se szeret? Vagy csak hiányzik már neked a szeretet? Szombathelyi lányok válaszát várom.14/F (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok!

(mielött bele kezdenék tudom jönnek az oltogatások de nem érdekel)

na szóval,kb:.(12)13-15 éves lányok üzeneteit várom priviben,írj nekem ha vágysz egy szerető,kedves,megértő,és ovó fiúra.

Nem csak a külső száímt hanem a belső tulajdonságok(nem azt mondom hogy a szépek nem jöhetnek de nem akár átlagos is lehetsz engem nem érdekel)

Lehetőleg akkor írjatok ha Szombathelyen vagy szomszédsáágában élsz és beszoktál járni Szombathelyre.

a válaszokat előre is köszi!


(privibben küldök képet és elérhetőséget ha érdekel,amm ha akartok nyugodtan írjatok rám :D)


2013. nov. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"ovó fiú" :D Persze... 14 évesen biztosan megtudnád védeni.. :D Kb. ez egy olyan "hirdetés" mintha egy középkorú öreglegény adta volna fel ... :DDD
2013. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szóval ronda vagy? gondoltam -.-...
2013. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pusztulj innen az apróhirdetés.
2013. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kötekedő egy banda mi?:D

amm meg nem vok ronda,csak nekem nem csak a külső számít.

2013. nov. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!