Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes megölnöm magam?

Érdemes megölnöm magam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon szeretek, de most szakítottunk. Minden nap látom, már el akartam venni feleségül. Ki szeretnék vele békülni, de még nincs pofám elé állni, várok kb 2 hetet. Szerintem még mindig szeret, de ha összejön valakivel akkor tuti véget vetek az életemnek.

2014. máj. 6. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda minnél hamarabb és béküljetekki:) Az öngyilkosságot meg felejtsd.
2014. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Óóó ne legyél már ilyen buta, inkább minél hamarabb beszélj vele és engeszteld ki!
2014. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bebus9919 válasza:
Neem! Megölni semmiképpsem! A szakításnak biztos volt oka. Próbálj meg beszélni vele és elsimítani a konfliktus stb. Nem tdom mennyire vesztetek össze, de ha nagyon, akkor az első lépés legyen az h megint álljon veled szóba, azután már menni fog. Hajrá!!
2014. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
18%
Egy pasival kevesebb
2014. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ölnédmeg magad ? Azal nem érszel semmit !! Bár igaz hogy a mai világy ilyen dolgokra kényszerítí az embereket de ne haragudjmeg egy nő miatt ??Többmint 1,000,000,000 nő létezik!! Tudom rossz az ilyen de nem éri megölni magad !!
2014. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szó:NEM!
2014. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ugyan ez történt velem, ott voltam barátnőmmel, közel két évesek voltunk, nagyon szerettem, már terveztem vele a jövőmet, aztán szakítottunk, összejött egy másik sráccal rá egy hétre, én meg felvágtam az ereimet és kórházba kerültem. mostmár nem csak egyedül vagyok, de egy szégyenfolt is van a csuklómon, azt mondom így is elég sz@r neked, ne tedd rosszabbá
2014. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbálj barátkozni a gondolattal, hogy nem lehet a tiéd. Sokáig tarthat, de 100%, hogy elmúlik ez az érzés. A szüleimmel is hasonló dolog játszódott le és gyerekként láttam, hogy anyukám hogyan jön ki a lelki bánatból.


Ez a ragaszkodásról szól. Meg kell tőle válni. Tudom, hogy ez nagyon erős állítás, de szerintem ez segítene. Vagy pedig állj oda elé, ahogyan írtad, de ha nincs bátorságod, akkor az elfogadás marad.


Mindenkinek joga van rendelkezni az élete felett. Ha öngyilkos akarsz lenni, mert kín számodra az élet, akkor senkinek nincs joga beleszólni... de szerintem ne add fel...

2014. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PHP de kóder! ***** válasza:
just do it!
2014. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Olvasd el Az érzékfeletti életről című könyvecskét.Le lehet tölteni.Nekem segített.(rövid)Vagy ha túl nehéznek találod,akkor a Hallhatatlanság virágfüzérei-t,viszont az pénzbe kerül.Egyébként ha van sok jó barátod,akkor alkalmat is találsz,hogy megismerkedj annyi nővel,amennyivel csak akarsz!Majd a csaj fog utánad futni!!!De előbb azt a két könyvet jó alaposan át kéne tanulmányoznod,hogy minél jobban megerősödj szellemileg.
2014. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!