Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el, hogy mezítláb...

Hogyan érjem el, hogy mezítláb legyen?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam(fiú) akit rég szeretnék rávenni,hogy le vegye a cipőjét és a zokniját elöttem de ez nehéz mivel nem ugyanabban a faluban lakunk és csak suli után van rás pár percem.Próbálkoztam az ugyse mered teknikával de azt válaszolja,hogy nem mert suli után ilyenkor nincs kedve...

Tehát tippeket szeretnék,hogy hogyan érjem el és kérlek komoly válaszokat írjatok és ha lehet hogy meg csiklandozzam(az nem kötelező csak mezítláb lássam) azt hogy érjem el?? Válaszotokat előre is köszi!


2014. máj. 7. 20:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Öntsd le nyáron a cipőjét vízzel. Akkor hamar megszárad, de addig le kell vegye.


Minek akarod mezítláb látni?

2014. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom...csak nagyon érdekel,mert ő az egyetlen akinek még nem láttam az osztályból és őszintén kicsit fel is izgat...az ötleted jó lenne csak nyáron nem találkozunk mivel máshol lakunk tehát így tavasszal kéne és érdekes lenne ha én vehetném le róla(persze hogy ő ezt hagyja)
2014. máj. 7. 20:51
 3/36 anonim ***** válasza:
hahhaha :D szerintem is öntsd le vízzel,mintha véletlen lenne :D
2014. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Mondom,hogy nyáron nem találkozunk!!!
2014. máj. 8. 14:49
 5/36 anonim válasza:
A többiekét hogyan láttad? Megkérted őket is, hogy vegyék le és ők megcsinálták???
2014. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Volt akinél a bizonyos ugyse mered taktikával de volt olyan akit átöltözésnél pl de ezek nála nem működtek és egyéb mások sem és ezért itt kérdezem mert kifogytam az ötletekből.
2014. máj. 8. 20:54
 7/36 anonim válasza:
Akkor arra beszéld rá, hogy egyik nap szandálban vagy lábujjas papucsban jöjjön suliba.
2014. máj. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fog...mivel már próbáltam és az ilyet nem szereti. meg ha lehet minden nélkül kéne,hogy semmi szandál stb.
2014. máj. 9. 20:21
 9/36 anonim válasza:
mond neki hogy megmasszírozod a talpát csak nem utasítvissza
2014. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Öntsd le vízzel,lényegtelen,hogy nyár vagy tél van :D ám meg tegyél ki elé szöget vagy valamit ,hogy lépjen bele! :)
2014. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!