Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok szerintetek jól néz ki...

Lányok szerintetek jól néz ki egy 14 éves fiun a kamaszbajusz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 20:18
 1/5 anonim válasza:
Nem! Hidd el nem jön be a lányoknak :) Én is lány vagyok és senkit nem hallottam még akinek bejön.
2014. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak mert szerintem férfias .. de senkinek nem tetszik
2014. máj. 9. 21:15
 3/5 anonim válasza:
Nekem sem jön be, s én sem tudok olyanról akinek ez tetszene:)
2014. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ultra gáz. Ha még olyan kis pelyhes "öcsi bajusz" az alapból elég béna és olyan hatást kelt hogy az illető nem ad annyit magára hogy levágja. Ha meg már olyan nagyobb sűrű akkor olyan kora vén arca lesz tőle az illetőnek. Egy embert láttam aki így 17-18 éves korába már elég sűrű bajuszt hordott. Hát ahogy végig nézett rajta az ember. Nem a férfiasság rítt le róla. Meg a külseje is olyan volt, nem pusztán nem követte a divatot, (mert nem kötelező, és nem azon múlik hogy valaki jól öltözött) konkrétan úgy nézett ki mint aki szándékosan öltözik ízléstelenül.
2014. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nos hát én egy 18 éves fiú vagyok,véletlen kérdések között volt a kérdés, úgyhogy gondoltam válaszolok is.


Kedves Kérdező!

Nem tudom, hogy azért kérdezted-e mert van egy ilyen ismerősöd és tetszik, de én azt mondanám erre, mint ahogy írtad "neked tetszik", hogy ha neked bejön ne mások véleményét kérd ki ebben a témában, mert csak elbátorítanak a dologtól és egyáltalán nem a trend számít, hanem az, hogy tetszik-e avagy sem.

Félreértés ne essék, én a borosta kedvelője vagyok, úgyhogy nem a bajusz védelmében szólaltam fel. :)

2014. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!