Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Nektek mitől van...

Lányok! Nektek mitől van önbizalmatok?

Figyelt kérdés
Mármint akinek van... Mitől van önbizalmatok? Honnan tudjátok, hogy szépek, okosak vagytok? Kort is írjatok! :)
2014. márc. 31. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Én nem lány vagyok, de gondoltam leírom amit gondolok. Nem nehéz önbizalmat szerezni manapság nekik, mivel ott a facebook. Legyen egy kicsit szép, sőt még az sem szükséges, mert elég, ha társasági ember, kommunikatív, és máris körülrajongják 80-120-an, minden képen jön a 100 like, ha szép, ha csúnya, de, ha már egy kicsit is szép, vagy kiteszi a cickót, jönnek a kép alá csorgatni a nyálukat a "menő" fiúk, hogy mennyire szép, meg milyen jó kép. Kiír egy idézetet, like-ol valamit, arra is jön a reakció, ami persze pozitív másoktól, és máris azt hiszi, hogy mennyire egyedi. Ennyire egyszerű, okosnak hiheti magát, az úgysem lényeg, ha szépnek is tartja, és olyan visszajelzéseket kap. 18F
2014. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Én egyszerűbben megfogalmazom. Mi férfiak/fiúk rontjuk el. Túlságosan nagyra értékeljük őket, holott az én F.-om sem ér kevesebbet az ő P.-juknál. Tisztelem és szeretem a lányokat, de nem rendelem magam fölé őket. Ennyi.
2014. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!