Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg azzá válok amiben...

Tényleg azzá válok amiben hiszek? Semmi sem lehetetlen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen. Az emberi létnek nyilván vannak határai, és mások tudatállapota is visszahúzhat olyan tettektől, mint pl. a vízen járás, vagy a hegy felszólítása, hogy menjen arrébb, de ha Te őrült módjára hiszel abban, MINDEN KÉTSÉG NÉLKÜL, -ÉS ITT A LÉNYEG!!!-hogy képes Vagy megmozdítani a hegyet, meg fog Neked mozdulni. Az életben elérhetjük a dolgokat, olyan hajszál közel vannak, hogy az már egy vicc, de azt a hajszált hitetlenségünk miatt, és mert elfelejtettük, kik vagyunk: olykor igazán nehéz áthidalni. Újra emlékezni kell, vagy tanulni emlékezni.
2014. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, hogy ez nem működik. Én esetemben legalábbis nem.
2014. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi. De azért ezt nem biztos, hogy egy élet alatt el fogod érni. Emberként eléggé korlátozottak a lehetőségeid. Ha van egy Buddha kvalitásod, akkor persze igen. Ha nincs is, akkor is érdemes próbálkoznod. De ne felejtsd el, önmagadat kell megváltoztatnod ehhez.
2014. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is abban van a kulcs, hogy először saját magadat kell megváltanod. Mert ez a legnehezebb része.

Általában akikből az lett, akik akartak lenni csak 1 dolog választ el azoktól, akik akartak valakik lenni, de mégsem. SOHA NEM ADTÁK FEL.

Minél előrébb haladsz az utadon, amit választottál, annál nagyobb problémák előtt találod magad. Nem számít a pénz, vallás, nem, hovatartozás. Mindenhol vannak sikeres emberek, akik elérték a céljukat, vagy épp túl is szárnyalták.

2014. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!