Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják, ha kitartasz és...

Azt mondják, ha kitartasz és hiszel valamiben, bármit elérhetsz. Ezzel szemben mégis vannak lehetetlen dolgok, pl. nem lehet akaraterővel szárnyat növeszteni. Honnan tudjam, hogy amiket el szeretnék érni, azok melyik kategóriába esnek?

Figyelt kérdés

Azt mondják, fel a fejjel, ne tántorítson el a kudarc, és gyakran feljön példaként, hogy a kisgyerek is mennyiszer elesik, mire megtanul járni. De repülni már hiába próbálna megtanulni, nem igaz? Ott már hiába esne le újra meg újra a kerítésről. Honnan tudjam, hogy van értelme újra meg újra próbálkoznom és nemcsak délibábokat kergetek?


Pl. jelenleg ilyesmi dolognak érzem a csajozást. Nem mondhatom, hogy nincs csaj, aki szemmel láthatólag vonzódik hozzám, de néha már kezdem azt hinni, hogy reménytelen vállalkozás megpróbálni olyat szerezni, amilyet szeretnék. Rengetegszer estem pofára.


2014. ápr. 12. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd ha most konkrétan a csajozásra érted ezt a kérdést, azon lehet változtatni. pl ott van a Casanova titkok is, tökre király :)

ha gondolod tudok linkelni cuccot. és az, hogy sokszor esel pofára, az azért van mert 1: valamit te csinálsz rosszul

2: nem jössz be a csajnak. Mindkét lehetőség előfordulhat, sőt akár a kettő egyszerre is.


De pl a csajozás nem olyan dolog mint szárnyakat növeszteni ember létedre.

2014. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na ez a casanova dolog engem nagyon érdekelne...


Egyébként egyyáltalán nem az a kategória. Változtatni mindig lehet. Az első lépés a hibák, a hiányosságok felismerése. Nézd végig alaposan magad, kívül-belül és gondold át, hogy mi lehet az ami nem rokonszenves a csajok számára. Na azon kell változtatnod. :)

2014. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ismerem a srácot. Akaraterővel növesztette. Tényleg.


Nos. Én soha nem szereztem csajt, amikor nagyon csajt akartam szerezni. Bár ilyen nem is igazán volt az életemben, de lényeg, hogy csak foglalkozz a saját dolgoddal, és majd megtalálnak a csajok.


Nézd. Ott van Batman. Batman soha nem csajozik, mégis bukik rá minden csaj. Légy olyan, mint Batman, és lesz csajod. Talán csak a cape miatt. A csajok azt hiszik, hogy szárny.

2014. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A csajozás pont egy olyan dolog amin lehet változtatni :D. Részemről én nem ajánlom az ilyen "pua" dolgokat. Ott tanítanak , de ha megnézed a normális oktató ( van 1 pár ) nem ilyen 2 hetes tréningen tanulta amit tud hanem több év alatt. És akármilyen jók is ezt nem fogják neked átadni. A legsikeresebb srácok ezeken a tanfolyamokon általában felépítenek egy maszkot amit az oktató mond és az bejön. Arról már senki se beszél hogy nem sok kapcsolatuk tart 1 hétnél tovább, mivel nem magukat mutatják hanem egy tetves maszkot. Vannak kivételek de nekik csak egy kis löketre volt szükség semmi extrára.


Én javaslom hogy a saját személyiségedhez való módon kezdj el csajozni, azaz magadtól. Szólíts le csajokat , ha egy kicsit is megtetszett, csak így lehet fejlődni. Majd az 50. után már nagyon könnyen fog menni a dolog :D Legyél őszinte ha lehet , nem azért mentél oda hogy megtudd az időt,a szem kontaktus pedig tényleg fontos.


Elején idegesen leszel, de ahogy már írtam egy idő múlva könnyen fog menni :) Olyan nincs hogy pofára esés, csak olyan hogy tapasztalat. Jegyezd meg , ha egy csaj elutasít nem téged utasít el hanem a magában rólad fél perc alatt kialakult képet, szóval kár is magadra venni.

2014. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én lány vagyok, szóval a csajozásban nem segíthetek, de a 3. válaszadó, bár szerintem elhülyülte, :) valami zseniális! Ez:


"Nézd. Ott van Batman. Batman soha nem csajozik, mégis bukik rá minden csaj. Légy olyan, mint Batman, és lesz csajod. Talán csak a cape miatt. A csajok azt hiszik, hogy szárny."


Jaja! Egy csendes megjegyzés: a "csajok" jórésze idegbajos lesz tőle, ha a srác nyilvánvalóan túllihegi a becsajozást és látszik a fején, hogy semmi-semmi más nem lebeg a szeme előtt, csak hogy barátnőt neki MOST, RÖGTÖN.

Egyáltalán, miezmár, hogy csajozás? Csak egy csaj legyen? Kábé sejted a paramétereit, de amúgy lehet akárki? Milyen érdekes volna, ha azt néznéd, hogy kicsoda az az új illető, és nem úgy indulnál neki, hogy CSAJ, és NINCS MELLETTE PASI, akkor LEHET AZ ENYÉM?


... Bocs.

Ne akarj "csajozni". Legyél nyitott és higgadt. Különben persze, hogy kerülnek, mint a tüzet.


------


A kérdésedre válaszul pedig:

Olyan célt tűzz ki, ami a képességeidtől függ, nem a csillagállástól.

Könyvet akarsz írni? Van egy életnyi időd rá.

Be akarod utazni a világot? Ha tőkéd nincs is, még mindig egy rakás szervezet vár önkéntes segítőket a világ minden tájára.

Meg akarsz tanulni judózni? Sosem késő beiratkozni egy edzésre.


Olyan dolgot vegyél komolyan, ami megérdemli, hogy komolyan vedd, és ha szerencséd van, egy idő után azok a csajok is komolyan vesznek majd téged.

2014. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor fel kell adni és olyanra fordítani az időt amiben jó vagy!


Millió +1 dolgot adtam már fel életemben mert vagy lelkileg vagy anyagilag buktam bele többszöri nekifutással. kb 20. után beláttam, hogy nem megy. Ezután megnéztem a folyamatot és egy másik embert aki sikeres, nála működött az, ami nálam nem. Ennyi. Szóval nem a folyamatban van a hiba, hanem, hogy nekem nem ezzel kell foglalkozni.

2014. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezaz egész dolog a legszemetebb dolog a világon. Aki neked kell az szarik rád, annak "túl rendes, nyomulós vagy, az megijed hogy jaj eza pasi túlzottan akar engem inkább küldjük el a fenébe és szerezzünk egy tahó faszt aki megcsal és kihasznál". Kivétel nagyon ritka, én szerencsére találtam, de mindig elmondom hogy 1/1000000 esélyem volt erre másfél évnyi csajozás után, szóval keress más elfoglaltságot aminek szenteled az életed pl: bármilyen sport, foglalkozás, nekem az egyik favorit a testépítés
2014. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Ezaz egész dolog a legszemetebb dolog a világon. Aki neked kell az szarik rád, annak "túl rendes, nyomulós vagy, az megijed hogy jaj eza pasi túlzottan akar engem inkább küldjük el a fenébe és szerezzünk egy tahó f@$zt aki megcsal és kihasznál"."



Ez nagyon tetszik! Én Jóképű $eggfejeknek hívom az ilyeneket, de a te változatod jobb. És annyira igaz. Most leírnám, hogy ez milyen érzéseket szokott kelteni bennem, mikor ezt látom/tapasztalom, csak akkor az történne, hogy megjelenne itt féltucat lány (esetleg egy-két tahó f*$z) és nagy elégedetten leírná, hogy "Na látod, ilyen hozzáállással nem csoda, hogy nincs barátnőd!", és borzasztóan örülne magának, hogy milyen jól megmondta, milyen jól elégtételt vett. Ez nekik mindig óriási sikerélmény, ha ezt odaírhatják az ilyen frusztrált fiúknak, akik a lelküket kiteszik, hogy végre legyen csajuk, mert ha az ilyenek megjegyzik, hogy szerintük ez már egy picit igazságtalan, és unják, akkor már rögtön meglátjuk a valódi oldalukat, hogy ők valójában mind gonosz, kiéhezett kanok, akik csak "arra" gondolnak. Á, hagyjátok ezt csajok, menjetek inkább vissza a tahó faszotokhoz, akarom mondani faszitokhoz!



(na, akkor most leírhatjátok, hogy ilyen hozzáállással nem csoda, hogy nincs barátnőm, tudom, hogy ezt akarjátok, essünk túl rajta, aztán menjünk tovább)



"Kivétel nagyon ritka, én szerencsére találtam, de mindig elmondom hogy 1/1000000 esélyem volt erre másfél évnyi csajozás után, szóval keress más elfoglaltságot aminek szenteled az életed pl: bármilyen sport, foglalkozás, nekem az egyik favorit a testépítés"



Aha, és heréljem ki magam? Vagy mindezt szerzetesként? Vagy hogy gondolod, hogy hagyjam a csajokat a fenébe és keressek más elfoglaltságot az életemben?

2014. ápr. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!