Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg orultem? Valamilyen...

Meg orultem? Valamilyen roham? Panik?

Figyelt kérdés
Ketszer esett meg az velem az egyiknel hogy hirtelen gyorsan kezdtem el venni a levegot egy kis legszomjam volt aztan hulyesegeket beszeltem aztan elkezdtem a semmin iszonyatosan nevetni utanna meg hirtelen sirni es aztan alig szolaltam meg aztan nagyon az az erzesem volt hogy megakarok halni meg feltem is ekkor a baratomnal voltam de ez kb 10-15percig tartott ez volt ket eve es mostanaba mar egy uj baratomnal volt hogy tvzett en ugy elvoltam magamba aztan ramtort valami nagyon rossz kedvem lett elkezdtem magamban beszelni hulyesegeket aztan magamat nyugtattam es kozbe kenyszert ereztem hogy mozgassam a labam meg a kezem es remegtem is aztan sirtam utanna megint az volt hogy elkezdtem rohogni a semmin de ugy hogy kozbe sirtam aztan a durdobe mentem es tekjesen oeultnek ereztem magam kicsit lenyugottam es faradtsag tort ram. A baratom persze ezt nem vette eszre. Mi lehet ez? Vagy miert lehet? Talan panik roham?

2014. máj. 16. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem mikor pánik rohamom volt úgy éreztem nem kapok levegőt, a levegőt kapkodtam én is , és ugyanígy elkezdtem magam nyugtatgatni hogy nincs semmi bajom. És nagyon hevesen vert a szívem.

Szerintem pánik rohamod lehetett.

2014. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Srapnel ***** válasza:
Azért az ilyen esetekben fontos lenne elmenni a háziorvoshoz, hogy a szervi bajokat kizárhassátok. Ha nincs szervi baj és a leírt esetek újra megtörténnek, akkor legalább elkerülsz szakemberhez (pszichiáter, pszichológus). Mert ugyan mi itt találgathatunk, az mégsem diagnózis és ettől még nem lesz szakszerű, jó megoldása a problémádnak.
2014. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!